05:48 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Dainos vaizdo įraše rodomos apleistos Londono gatvės, pagrindiniai sostinės lankytini objektai ir apleistas metro

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Garsioji britų roko grupė "The Rolling Stones" pirmą kartą per aštuonerius metus išleido naują singlą pavadinimu "Living in a Ghost Town" ("Gyvenimas vaiduoklių mieste"), įrašytą karantino metu, sakė grupės vokalistas Mikas Džageris.

  ​"Studijoje įrašinėjome naują muziką prieš karantiną ir mums atrodė, kad viena daina atspindi aplinkybes, kuriomis gyvename šiandien. Mes dirbome ties ja izoliuotai... (Daina — Sputnik) pavadinta "Living in a Ghost Town". Tikimės, kad jums patiks", — savo "Twitter" paskyroje teigė Džageris.

  Kaip pažymi žurnalas "Rolling Stone", singlą daugiau nei prieš metus sukūrė Mikas Džageris su Keitu Ričardsu. Vėliau dainos žodžiai buvo šiek tiek pakeisti atsižvelgiant į esamą situaciją.

  Dainos vaizdo įraše rodomos apleistos Londono gatvės, pagrindiniai sostinės lankytini objektai ir apleistas metro.

  "The Rolling Stones" albumų, kurių vien studijinių yra daugiau nei 20, tiražas yra daugiau nei 250 milijonų kopijų. JAV buvo parduota du šimtai milijonų įrašų, būtent dėl ​​šių rodiklių 1962 metais susikūrusi grupė yra viena sėkmingiausių pasaulyje.

  1989 metais "The Rolling Stones" buvo įtraukta į rokenrolo šlovės muziejų, o 2004 metais užėmė ketvirtąją vietą visų laikų 50 geriausių atlikėjų sąraše pagal "Rolling Stone" žurnalą. Paskutinės grupės dainos — "Doom and Gloom" ir "One More Shot", įtrauktos į albumą "GRRR!" — išleistos 2012 metais.

  Tegai:
  metro, gatvės, Londonas, daina

  Svarbiausios temos