11:14 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (134)

  Vieno iš filmo gerbėjų dukters klausimas, kodėl R2-D2 nepasakė Lukui, kad Dartas Veideris — jo tėvas, suglumino ne tik mamą, bet ir Luko vaidmenį atlikusį aktorių

  VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Markas Hamilas (Mark Hamill), suvaidinęs Luką Skaivokerį "Žvaigždžių karų" trilogijoje, nesugebėjo paaiškinti "skylės" sagos siužete, kuriame dalyvavo droidas R2-D2, kurią pastebėjo viena iš gerbėjų, praneša "ET Canada".

  "Mano dukra paklausė: "R2-D2 buvo per visą istoriją, ir jam niekada nebuvo ištrinta atmintis. Kodėl kažkokį momentą jis tiesiog nepasakė Lukui, kad Dartas Veideris — jo tėvas?" Mane šokiravo šie žodžiai", — Twitter paskyroje parašė muzikantas Džonas Roderikas.

  Įrašas tapo "virusiniu" internete: jis surinko daugiau nei 200 tūkstančių patiktukų ir beveik 28 tūkstančius komentarų, kuriuose vartotojai diskutavo, kaip tai galėjo įvykti. Pagal vieną iš versijų — droidas tiesiog nenorėjo kištis į kitų žmonių reikalus.

  ​Vėliau prie diskusijos prisijungė ir Markas Hamilas: "Kai perskaičiau šį užrašą, ilgai galvojau. Tada tik gūžtelėjau pečiais. Neturiu ką pasakyti".

  "Žvaigždžių karų" filmuose maži mechaniniai robotai kaupia daug informacijos. Todėl R2-D2 žinojo daugybę paslapčių, įskaitant tai, kad Lukas ir Lėja yra brolis ir sesuo.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (134)

  Dar šia tema

  Kaip sugroti "Imperijos maršą" kavos maišymo pagaliuku
  Amerikietė sugrojo "Imperijos maršą" pieštuko, popieriaus ir formulių pagalba
  Mirė "Žvaigždžių karų" aktorius Šeinas Rimeris
  Tegai:
  kinas

  Svarbiausios temos