20:43 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Buvęs Kalifornijos gubernatorius laikosi saviizoliacijos režimo. Tokiu metu jis dar kartą įrodo, kad nepraranda humoro jausmo jokiomis aplinkybėmis

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Buvęs Terminatorius ir Holivudo žvaigždė Arnoldas Švarcnegeris produktyviai leidžia laiką karantino metu — aktorius savo Instagram paskyroje paskelbė juokingą vaizdo įrašą, kuriame pasakoja apie sporto svarbą ir netgi "demonstruoja" špagatą.

  Aktorius saviizoliuojasi dėl koronaviruso pandemijos ir, norėdamas palaikyti formą, daro pratimus namuose.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip 72 metų Švarcnegeris, apsiavęs sportbačius, apsivilkęs sportines kelnes ir marškinėlius, daro špagatą ant virtuvės stalo. Aktorius ištiestomis rankomis tempiasi prie kojų pirštų galų ir apsimeta, kad tai padaryti jam nėra lengva.

  Atomazga yra gana netikėta: aktorius, neva pavargęs nuo užsiėmimų, nulipa nuo stalo su žodžiais: "Ak! Bet kokiu atveju, šiandien aš esu labai lankstus ir labai didžiuojuosi savimi". Tada paaiškėja, kad kojos ant stalo netikros.

  View this post on Instagram

  A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

  Aktoriaus gerbėjai įvertino jo humoro jausmą — vaizdo įrašas surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų ir šimtus teigiamų komentarų. Iš komentarų galima suprasti, kad daugelis patikėjo tuo, kas vyksta: "Aš maniau, kad tai buvo iš tikrųjų", "O kieno čia kojos?", "Yra tik vienas žmogus, kuris gali ką nors panašaus padaryti!" — sureagavo gerbėjai.

  Holivudo aktoriai, kaip ir daugelis kitų, koronaviruso pandemijos metu karantinuojasi. Kiekvienas leidžia laiką kaip gali: Briusas Vilisas (Bruce Willis) ir Demi Mūr (Demi Moore) surengė pižamų vakarėlį, o Holivudo aktorės surengė masines "muštynes" internete.

  Dar šia tema

  "Pakentėk mėnesį": Lukašenka paragino nesibučiuoti su visais iš eilės
  Aš lieku namie: Internete populiarėja žvaigždžių raginimas laikytis saviizoliacijos
  Mokslininkas papasakojo, kaip vyrai ir moterys išgyvena saviizoliaciją
  Saviizoliacijos klaidos: įpročiai, kurie kenkia jūsų sveikatai
  PSO ekspertas patarė, kaip išeiti iš saviizoliacijos
  Holivudo aktorės surengė masines "peštynes" internete — video
  Pasirodė naujas "Terminatoriaus" anonsas — Švarcnegeris vėl versle
  Demi Mūr ir Briusas Vilisas surengė šeimos fotosesiją
  Tegai:
  JAV, pandemija, koronavirusas, saviizoliacija, sportas, Arnoldas Švarcnegeris

  Svarbiausios temos