15:09 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1813)

  Neseniai paskelbtas provokuojamas žvaigždės pareiškimas privertė gerbėjus nerimauti ir sukėlė garsių bulvarinių leidinių kritikos bangą

  VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Madona ir jos "karantino" dienoraštis internete sukėlė daug triukšmo: dainininkei net teko susisiekti su savo gerbėjais ir daugiau papasakoti apie savo užsikrėtimą COVID-19.

  Garsenybės internetinis dienoraštis, kurį Madona pradėjo pildyti pirmąją saviizoliacijos dieną, kasdien papildomas vaizdo įrašais su žvaigždės svarstymais apie gyvenimą koronaviruso pandemijos metu. Tačiau publikacija, kurioje Madona papasakojo apie tyrimų rezultatus, privertė sekėjus sunerimti: dainininkė prisipažino turinti antikūnų, pareiškė, kad nuo šiol "kvėpuos oru su COVID-19", ir "dingo iš radarų".

  Praėjus savaitei po šokiruojančio pareiškimo, Madona susisiekė su iš proto einančiais gerbėjais ir pagaliau paaiškino situaciją dėl koronavirusinės infekcijos.

  Naujame įraše žvaigždė prisipažino, kad ji iš tikrųjų užsikrėtė COVID-19 gastrolių turo su šou "Madam X" metu.

  "Kad paaiškinčiau situaciją tiems, kas tiki antraštėmis, o ne viruso tyrimais — šiuo metu esu sveika. Jei kraujyje yra antikūnų, tai reiškia, kad liga BUVO: tai nutiko man ir mano trupei mūsų 7 savaičių turo po Paryžių metu. Tada mums atrodė, kad tai labai sunkus peršalimas. Tikiuosi, kad tai praskaidrins daugelio panikuotojų protus", — parašė Madona.

  Anksčiau dainininkė paaukojo milijoną dolerių vaistui nuo COVID-19 sukurti.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1813)

  Dar šia tema

  Lauris Reiniks įrašė naują dainą apie keistą ramybę Latvijoje dėl koronaviruso
  Grupė "Scorpions" išleido naują dainą "Sign of Hope" — video
  Britney Spears netyčia padegė savo sporto salę, tačiau vis tiek numesti svorio
  Keblus momentas: Madona nukrito nuo kėdės ir pravirko
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas, Madona

  Svarbiausios temos