19:38 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Šiandien ir ketvirtadienį, kai turėjo būti rengiami pusfinaliai, 22:00 valandą "Eurovizijos" kanale "nekonkurenciniu formatu" bus transliuojami du specialūs pasirodymai

  VILNIUS, gegužės 12 — Sputnik. "Eurovizijos" dainų konkursas, kuris šiais metais buvo atšauktas dėl koronaviruso protrūkio, vyks "online" formatu. Organizatoriai atskleidė kai kurias šių koncertų detales, rašo RIA Novosti.

  Šiandien ir ketvirtadienį, kai turėjo būti rengiami pusfinaliai, 22:00 valandą "Eurovizijos" kanale "nekonkurenciniu formatu" bus transliuojami du specialūs pasirodymai (žiūrovų ir teisėjų balsavimo nebus).

  Šiomis dienomis visi dalyviai atliks savo dainas. Kad būtų daugiau įspūdžių ir nuoseklumo žiūrint transliaciją, dainos bus atliktos organizatorių šiais metais nustatyta tvarka.

  Taigi, antradienį žiūrovai galės paklausyti Jeangu Macrooy, kuris turėjo atstovauti Nyderlandams, Sankt Peterburgo reivo grupės "Little Big" hito "Uno", taip pat konkursinių Vokietijos, Italijos ir kitų šalių muzikantų dainų. Likę dalyviai koncertuos ketvirtadienį.

  "Online" koncertų organizatoriai žada, kad pertraukų metu žiūrovų lauks įdomios pramogos ir staigmenos. Pavyzdžiui, Lietuvos grupė "The Roop" atliks savo dainą "On Fire" Elvio Preslio stiliumi, o "Little Big" sugros "Uno" akustinę versiją.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  "The Roop" įrašė akustinę "Eurovizijai" skirtos dainos "On Fire" versiją — video
  "Eurovizijos" organizatoriai pakvietė gerbėjus dalyvauti šou
  Pirmasis kanalas transliuos "Europe Shine A Light" vietoj Eurovizijos
  Tegai:
  Eurovizija

  Svarbiausios temos