04:41 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (245)

  Savo gimtadienio proga Kaunas siūlo atsakyti į aštuonis linksmus klausimus apie Kauną, o į juos teisingai atsakę kauniečiai laimės simbolines dovanas

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Šeštadienį, gegužės 23 dieną, Kaunas švęs savo 612 metų sukaktį, o kad šventės laukimas neprailgtų, jau dabar paruošta atrakcija — specialiai šiai progai sukurtas testas apie Kauną, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Savivaldybė pažymi, kad iki penktadienio paryčių į visus aštuonis klausimus teisingai atsakę kauniečiai galės laimėti simbolines dovanas. 

  "Smagus vakarėlis negali apsieiti be pramogų, tad čia — kaip tik viena tokių. Kalbant apie miestų sukaktis dažniausiai minimos istorinių įvykių datos ar kiti žinomesni akcentai. Šis gimtadienio testas kitoks — jo klausimuose atsispindi įvairialypis, kaunastiškas sukaktuvininkas. Tai puiki galimybė apie Kauną sužinoti šį tą naujo ir artėjančias šeštadienio veiklas pasitikti su pakilia šventine nuotaika", — pasakojo Kauno vicemeras Mantas Jurgutis.

  Išbandyti savo žinias, sprendžiant klausimus apie Kauną, galima internete, adresu testas.kaunas.lt. 

  Prie žaismingo testo kūrimo prisidėjo ir "Kaunas IN" komanda, kviečianti prisiminti išskirtines Kauno asmenybes, kultines miesto vietas bei kitus įdomius faktus. 8 klausimai — nesudėtingas būdas išbandyti savo sėkmę. Pasirinkus klaidingą atsakymą, visai neverta nusiminti. Kiekvienas kaunietis turės net kelis bandymus surasti teisingą atsakymą ir susipažinti su dar nežinomu miesto veidu.

  "Visų teisingai atsakiusiųjų į testo klausimus laukia pirmoji gimtadienio staigmena — galimybė laimėti kaunastiškus prizus. Įrodę, kad puikiai pažįstate sukaktuvininką, nepamirškite palikti teisingo savo el. pašto adreso", — pažymi renginio organizatoriai.

  Gimtadienio šventės išvakarėse, penktadienio (gegužės 22 d.) rytą, burtų keliu bus išrinkta 15 laimėtojų, kurie į miesto šventę keliaus pasipuošę Kauno vėliavėlėmis. Jiems taip pat atiteks "Kaunastic" dovanų kortelės, padėsiančios atrasti bent vieną iš šimto patrauklių miesto vietų.

  Savivaldybė primena, kad speciali Kauno gimtadienio renginių programa šeštadienį atkeliaus tiesiai į kauniečių kiemus. Visą išsamią informaciją apie suplanuotą programą galima rasti "Kauno gimtadienis 2020" renginio paskyroje Facebook'e ir adresu gimtadienis.kaunas.lt.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (245)

  Dar šia tema

  Dėl Neries užteršimo Kaune skaičiuojama gamtai padaryta žala
  Kaune ant pastato nupiešta svastika
  Susirašinėjimas tarp dviejų žmonių: Kaune atsirado dar vienas gatvės meno piešinys
  Kaunas lauko kavinėms gali panaikinti rinkliavas už leidimus prekiauti viešose vietose
  Tegai:
  šventė, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos