13:12 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Panašu, kad dabar vargu ar kas nors galės aplankyti žvaigždę nepasiklausus. Juk tuo pasirūpino "Google"

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Billie Eilish rado būdą apsiginti nuo įkyraus gerbėjo ir jo pasekėjų: tuo "Grammy" turėtojai padėjo geriausi korporacijos "Google" protai.

  Šį pavasarį dainininkei teko kreiptis į teismą dėl pamišėlio gerbėjo, kuris daug kartų įsibrovė į jos sklypą nepasiklausęs. Iš pradžių vaikinas stengėsi laikytis visų svetingumo tradicijų: jis pasibeldė į duris ir paskambino durų skambučiu, tačiau sulaukęs atsisakymo, atsisėdo ant prieangio ir pradėjo skaityti knygą. Nuo to laiko jis teritorijoje pasirodė daugiau nei penkis kartus ir, dainininkės džiaugsmui, "bent jau užsidėjo apsauginę kaukę".

  Kaip rezultatas Eilish kantrybė baigėsi ir dainininkė ne tik gavo teismo draudimą priartėti prie jos namo, bet ir parodė originalumą: ji paskambino į kompaniją "Google" ir paprašė personalo ištrinti jos dvarą iš žemėlapio "Street View".

  Po kelių bergždžių patikrinimų gerbėjai padarė išvadą, kad nuo šiol jos žemės valdos yra neryškios ir neatpažįstamo. Įdomu tai, kad Eilish  buvo ne vienintelė žvaigždė, kuriai teko imtis tokios "gynybos". Be jaunos žvaigždės, savo turtą (namus, automobilius ir viską, kas su jais susiję) "ištrynė" muzikantas Polas Makartnis, dainininkė Lily Allen ir kiti.

  Galbūt tokia konspiracijos idėja dainininkei kilo galvoje įrašius garso takelį filmui apie Džeimsą Bondą. Beje, jubiliejinio filmo apie super agentą premjera buvo atidėta lapkričiui.

  Dar šia tema

  Billie Eilish, Lana Del Rey ir Lady Gaga: kas laimėjo "Grammy" apdovanojimą
  Koncertas "One World: Together At Home" buvo išleistas kaip albumas
  Elton'as John'as, Billie Eilish ir kiti muzikantai surengė "online" koncertą
  Tegai:
  Google, muzika, Billie Eilish

  Svarbiausios temos