00:51 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Jau kitą savaitę Lietuvos sostinė pasiners į "Indiškų atostogų" atmosferą — Vilniuje suskambės indiška muzika, vyks jogos užsiėmimai, pasklis indiško maisto aromatas

  VILNIUS, birželio 12 — Sputnik. Vilniuje startavęs vasaros sezonas jau kitą savaitgalį — birželio 19-21 dienomis — pakvies toliau keliauti po pasaulį ir atostogauti su Indijos ritmais, spalvomis ir skoniais. Apie tai praneša Vilniaus savivaldybė.

  Kaip pasakoja Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros "Go Vilnius" vadovė Inga Romanovskienė, praėjusią savaitę prasidėjusios "Itališkos atostogos" sulaukė pasisekimo: žmonės mielai klausėsi itališkų dainų, rinkosi į ekskursijas, o itališkus meniu pasiūliusiuose restoranuose savaitgalį rikiavosi eilės.

  "Itališki koncertai, šventinės vakarienės, paskaitos, ekskursijos, orientaciniai žaidimai ir kitos veiklos vyko įvairiose Senamiesčio ir miesto centro lokacijose, ir visi rado savo auditoriją. Kiekvienas galėjo išsirinkti tai, kas jam labiausiai prie širdies, žmonės pasklido po įvairias vietas. Renginių išsklaidymas padėjo užtikrinti saugų poilsį, kuris šiuo laikotarpiu yra mūsų prioritetas", — sakė Romanovskienė.

  Pasak jos, daugelis naudojosi pasiūlytomis nuolaidomis nakvynei, pramogoms ir transportui, kurias buvo galima gauti registruojantis projekto svetainėje. 

  "Kviečiame su mumis keliauti toliau ir jau kitą savaitę sostinėje pasinerti į "Indiškų atostogų" atmosferą", — sakė Romanovskienė.

  Indijos savaitgalį — joga, mandalos ir maistas

  Didelis kultūrinių renginių populiarumas Italijos savaitgalio metu diktuoja ir artėjančių "Indijos atostogų" programą. 

  Birželio 19–21 dienomis Vilniuje suskambės indiška muzika, vyks jogos užsiėmimai, pasklis indiško maisto aromatas.

  Savaitgalio centru šį kartą taps Lukiškių aikštė, kurioje vyks nemokamos jogos pamokos, indiškų šokių pasirodymai. Prie Vilniaus gynybinės sienos bastėjos vyks kino seansas, Užupyje — tradicinės indiškos keramikos užsiėmimai bei paskaitos. Lietuvos šachmatų federacija Bernardinų sode surengs iš Indijos kilusio žaidimo — šachmatų — turnyrą bei papasakos jų istoriją.

  "Indiškų atostogų" savaitgalio dalyviams Vilniuje toliau galios specialios nuolaidos nakvynei, pramogoms ir maitinimui. Pigesnėmis kelionėmis į sostinę rūpinsis projekto partneriai "LG Keleiviams", "Kautra", "BusTuras", "Citybee", atvykusiems savo automobiliais pigų parkavimą Vilniaus centre pasiūlys "Unipark". Norintys gauti išskirtinius kainų pasiūlymus kviečiami registruotis projekto svetainėje ir gauti nuolaidas suteikiantį kodą.

  Kelionės po pasaulį Vilniuje tęsis visą vasarą

  Vilniaus miesto savivaldybės ir "Go Vilnius" paskelbta atostogų Vilniuje kampanija kviečia Lietuvos gyventojus apkeliauti pasaulį per septynis savaitgalius. Kas antrą vasaros savaitgalį nuo birželio pradžios Vilnius virsta vis kita šalimi. Egzotiškų atostogų nuotaiką mieste kurs septynių keliautojų itin pamėgtų šalių kultūros — pradedant Italija, tuomet Indija, JAV, Prancūzija, Ispanija, Vokietija ir Japonija.

  Šiai kampanijai įgyvendinti susivienijo įvairios sostinės bendruomenės, ekskursijų ir renginių organizatoriai, restoranai, viešbučiai ir menininkai, kad į užsienį išvykti negalintiems lietuviams egzotiškas patirtis sukurtų gimtinėje. Projektu tikimasi padėti ir turistų srauto netekusiam verslui išgyventi šį atostogų sezoną.

  Dar šia tema

  Apklausa atskleidė, kaip Lietuvos žmonės atostogaus šią vasarą

  Svarbiausios temos