01:04 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2116)

  Vokietijos roko grupės narys pažymėjo, kad grupė turėjo daug nerealizuotų idėjų ir nebaigtų kūrinių, todėl rado sau užsiėmimą karantino metu

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Vokietijos roko grupės "Rammstein" būgnininkas Kristofas Šnaideris (Christoph Schneider) pokalbio su tinklalaidės "Rodeo Radio" vedėjais metu papasakojo, kuo grupės dalyviai užsiima dėl koronaviruso pandemijos įvesto karantino metu, praneša "Metalhead Zone".

  Muzikantas priminė apie koncertinį turą, kuris turėjo prasidėti praėjusią savaitę. Tačiau dėl COVID-19 grupė jį atšaukė. Tam, kad veltui nešvaistytų laiko, rokeriai rado sau veiklą.

  "Turėjome daug nerealizuotų idėjų ir nebaigtų kūrinių. Neseniai mes susitikome ir dabar dirbame kurdami naują muziką. Kol kas niekas nežino, ar iš to pavyks padaryti albumą", — pakomentavo Šnaideris.

  Kovo viduryje vokalistas Tilas Lindemanas (Till Lindemann) kartu su Pėteriu Tagtgrenu (Peter Tägtgren) spėjo surengti du koncertus Maskvoje. Koncertai buvo surengti atsižvelgiant į visas būtinas saugos priemones, kurių dėl koronaviruso ėmėsi Maskvos meras Sergejus Sobianinas.

  Tačiau po kelių dienų žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Lindemanas buvo paguldytas į ligoninę Berlyne įtarus COVID-19. Ši diagnozė jam nepasitvirtino: testas parodė neigiamą rezultatą.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2116)

  Dar šia tema

  Vokietijoje kritikos sulaukė naujas "Rammstein" vaizdo klipas apie koncentracijos stovyklą
  Loboda pasirodė plakate su grupės "Rammstein" solistu
  Tegai:
  saviizoliacija, muzika, Rammstein

  Svarbiausios temos