02:28 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (134)

  Anot užsienio bulvarinių leidinių, "gražuolės" Džiulijos Roberts dukterėčia ir jos mylimasis aktyviai repetuoja naują vaidmenį

  VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Amerikiečių aktorė Ema Roberts (Emma Roberts) pirmą kartą taps mama: tokia žinia nudžiugino visus serialo "Amerikietiška siaubo istorija" gerbėjus.

  Koronaviruso pandemija skirtingai paveikė garsių porų gyvenimus: kai kurios jų nesugebėjo išlaikyti karantino testo, o kai kurios tik sustiprėjo. Prie pastarųjų galima priskirti Holivudo "gražuolės" Džiulijos Roberts (Julia Roberts) dukterėčios santykius.

  Remiantis užsienio žiniasklaidos pranešimais, 29-erių aktorė Ema Roberts (Emma Roberts) ir jos 35-erių vaikinas Garetas Hedlundas (Garrett Hedlund) ruošiasi savo pirmojo vaiko gimimui.

  View this post on Instagram

  #throwbackthursday ❤️ *sorry mom @kellygrace1313 for getting mad at you for posting this without asking* 📸 @kpreiss

  A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

  Su savo išrinktuoju serialo aktorė susitikinėja šiek tiek daugiau nei metus. Prieš tai Roberts tai susitikinėdavo, tai išsiskirdavo su savo kolega — Evanu Pitersu (Evan Peters). Romanas buvo skandalingas ir dažnai atkreipė policijos ir spaudos dėmesį.

  O dabartinis žvaigždės mylimasis daug metų susitikinėjo su Kirsten Dunst, tačiau greitai pabėgo, kai tik aktorė užsiminė apie vedybas.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (134)

  Dar šia tema

  Nėščia Katy Perry atidėjo vestuves dėl koronaviruso
  Tegai:
  kinas, JAV

  Svarbiausios temos