07:56 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos kultūrinis gyvenimas (22)

  Nuo liepos 26 iki rugpjūčio 9 dienos festivalis "Poezijos pavasaris" gerbėjus ir skaitytojus kviečia į 118 renginių Lietuvoje ir Lenkijoje

  VILNIUS, liepos 23 — Sputnik. Šį savaitgalį prasideda tarptautinis poezijos festivalis "Poezijos pavasaris". Apie tai praneša Vilniaus miesto savivaldybė. 

  Liepos 26 dieną, 18 valandą, Vilniaus universiteto Botanikos sode, Vingio parke, Vilniuje, Nacionaliniame Kauno dramos teatro balkone ir Laisvės alėjoje, Prano Domšaičio galerijoje, Klaipėdoje, prasideda 56-asis tarptautinis poezijos festivalis "Poezijos pavasaris".

  "Poezijos pavasaris" ištikimiausius gerbėjus ir skaitytojus kviečia liepos 26–rugpjūčio 9 d. į 118 renginių visoje Lietuvoje ir Lenkijoje, o virtualūs tiltai su poetais leis susitikti gyvenantiems Šveicarijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje. 

  Festivalio programoje laukia gyvi susitikimai su įvairių kartų poetais, naujausios kūrybos skaitymai, autoriniai vakarai, koncertai, jungiantys eiles ir muziką, su ryškiausiais dainuojamosios poezijos ir džiazo atlikėjais. 

  Šiemet "Poezijos pavasaryje" debiutuos itin daug jaunų kūrėjų: skaitymuose, improvizacijose, slemo vakaruose. Festivalio programoje nepamiršti ir lietuvių literatūros klasikų šimtmečiai: Aukštaitijoje poetai ir aktoriai keliaus poeto Pauliaus Širvio, o Žemaitijoje — poeto Henriko Nagio gimtaisiais takais.

  Didžioji dalis renginių vyks atvirose erdvėse: aikštėse, parkuose, soduose, skveruose, kiemuose, sodybose ir kitur.

  Negalintys atvykti į festivalio renginius galės dalį vakarų stebėti tiesiogiai transliuojamus internete.

  Temos:
  Lietuvos kultūrinis gyvenimas (22)
  Tegai:
  "Poezijos pavasaris", festivalis, Lietuva

  Svarbiausios temos