01:35 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Laidos "Namas-2" vedėja Olga Buzova dažnai aptarinėjama žiniasklaidoje dėl konfūzų. Kita vertus, žurnalo "Forbes" vertinimu, ji yra viena sėkmingiausių Rusijos šou verslo žvaigždžių

  VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. Rusijos laidų vedėja, dainininkė Olga Buzova nenustoja stebinti savo gerbėjų: birželio pabaigoje ji buvo pripažinta viena sėkmingiausių Rusijos šou verslo žvaigždžių, o liepą atsidūrė skandalo centre dėl to, kad pasirodė neblaivi tiesioginiame eteryje.

  Aleksandras Vasiljevas, archyvinė nuotrauka
  Фото: из личного архива Александра Васильева

  Kuo dar stebina Buzova pastaruoju metu — pasakoja Sputnik Lietuva.

  Birželio pabaigoje žurnalas "Forbes" paskelbė sėkmingiausių Rusijos šou verslo ir sporto žvaigždžių, jaunesnių nei 40 metų, reitingą. Anot reitingo autorių, jį sudarant buvo atsižvelgta į du veiksnius: įžymybių pajamas ir jų populiarumą (tai reiškė paminėjimus žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose, užklausas interneto paieškos sistemose, taip pat sekėjus Instagram ir YouTube). Kalbant apie garsenybių uždarbį, buvo atsižvelgta į bendrą honorarų sumą nuo 2019 metų gegužės 1 dienos iki 2020 metų balandžio 30 dienos.

  Šiame reitinge pirmoji eilutė atiteko mišriųjų kovos menų imtynininkui Habibui Nurmagomedovui, kuris per šį laikotarpį uždirbo 16,5 mln. dolerių. Antrąją eilutę reitinge užėmė Buzova. Nors ji užėmė tik 25 vietą pagal pajamas (2,7 mln. dolerių) ir ketvirtą pagal paminėjimą žiniasklaidoje (daugiau nei 43 tūkst.), tačiau kompensavo atsilikimą įtikinama pergale kategorijoje "populiarumas" (60 taškų, o tai yra beveik 1,5 karto daugiau, nei turėjo Nurmagomedovas).

  Tuo tarpu konfūzai su Buzova yra mėgstama ne tik jos nemėgstančių žmonių, bet ir žiniasklaidos tema.

  Van Gogas ar Van Damas?

  Neseniai žvaigždė supainiojo menininką Van Gogą ir aktorių Van Damą ir tuo sukėlė pajuokas socialiniuose tinkluose.

  Kristina Asmus ir Garikas Charlamovas
  © Sputnik / Екатерина Чеснокова

  Po saviizoliacijos režimo panaikinimo, daugelis Rusijos įžymybių nuėjo apsipirkti, į grožio salonus ir kavines. Tačiau laidos "Namas-2" vedėja nebuvo tarp jų: ​​Buzova nusprendė užsukti į vieną populiariausių muziejų Maskvoje.

  Ji sudalyvavo ekskursijoje MAMM ("Multimedija Art" muziejus, Maskva) muziejų ir apsijuokė prieš kamerą: žvaigždė supainiojo legendinį postimpresionistą ir kultinių veiksmo filmų aktorių.

  Bendraudama su žurnalistais, kurie savanoriškai palydėjo laidos vedėją, Buzova papasakojo, kad keliaudama ji mėgsta aplankyti įvairius muziejus visame pasaulyje. Buzova iškart prisiminė Van Gogo muziejų Amsterdame, tačiau supainiojo menininko vardą ir pavadino jį Van Damu.

  Visa tai tikrai prajuokino gerbėjus, kurie nenustoja rinkti žvaigždės "nesėkmes". Vėliau "kolekciją" papildė skandalas, kai Buzova neblaivi pasirodė tiesioginiame eteryje.

  Tiesioginiame eteryje pasirodė girta

  Žvaigždė leido sau į darbą ateiti neblaiviai. Neadekvačią Buzovos būseną pastebėjo jos kolega vedėjas Andrejus Čerkasovas ir visi realybės šou "NAMAS-2" dalyviai.

  Po to, kai skandalingoji transliacija pateko į internetą, Buzova suskubo teisintis ir atsiprašė gerbėjų.

  "Aš buvau puikios nuotaikos. Susitikau su draugėmis, šiek tiek atsipalaidavau ir, turbūt, kartą per 16 metų leidau sau išeiti į "bausmių pakylą" su blizgančiomis akimis", — pasakė dainininkė.

  Išsklaidė gandus apie išsiskyrimą su vaikinu

  Pastarąjį mėnesį internete nuolat pasirodo žinios, kad Olga Buzova ir tinklaraštininkas, reperis Davidas Manukianas išsiskyrė. Viena iš įvykio versijų buvo net tai, kad menininkams pasibaigė tam tikra "PR sutartis", todėl jie nustojo skelbti bendras nuotraukas savo Instagram paskyrose ir filmuoti bendrus vaizdo įrašus. Be to, Buzova, kaip ir pats Manukianas, uždarė savo Instagram paskyras.

  Pora nekomentavo šių gandų, tačiau šiomis dienomis Olga jaudinamai pasveikino mylimąjį su naujo albumo išleidimu, leidusi visuomenei suprasti, kad tarp jų su Davidu viskas gerai.

  "Sveikinu, brangusis. Tai yra didelis darbas. Aš visada šalia", — kreipėsi Olga į Davidą.

  Manukianas nepaliko Olgos sveikinimų be atsakymo ir parašė: "Ačiū už palaikymą mano mylimai merginai. Ilgą laiką ji palaiko mane visur. Aš tave myliu".

  Verta pažymėti, kad pora kartu jau beveik metus. Buzova ir Manukianas susipažino pernai vieno iš vedėjos klipų filmavimo metu. Rudenį jie paskelbė, kad susitikinėja. Įsimylėjėliai ne kartą pareiškė, kad rimtai svarsto susituokti. Be to, Davidas pažymėjo, kad mato Olgą kaip savo vaikų motiną.

  Tegai:
  Olga Buzova, Rusija

  Svarbiausios temos