05:59 2020 Rugsėjo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1702
 • RUB92.1625
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (145)

  Daugelis vartotojų pasipiktino 11-mečių mergaičių atvirais drabužiais, labiau tinkančiais suaugusiesiems, ir per daug "jausmingais šokiais" su "tverkinimo" elementais

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Socialinių tinklų vartotojai apkaltino transliacijos platformos "Netflix" atstovus 11 metų mergaičių seksualizavimu naujo prancūzų Maïmounos Doucouré filmo "Cuties" reklamos metu, praneša "Independent".

  Filmas pasakoja apie merginą vardu Amy iš tradicinės Senegalo musulmonų šeimos. Vieną dieną ji mato, kaip gatvėje šoka jos bendraamžės — draugių grupė, kurios save vadina "Cuties". Pagrindinė veikėja prisijungia prie jų ir taip meta iššūkį konservatyviems giminaičiams ir jų vertybėms.

  Filmas šiemet buvo pažymėtas "Sundance" festivalyje ir sulaukė 82 procentų teigiamų "Rotten Tomatoes" įvertinimų.

  Filmo premjera numatoma rugsėjo 9 dieną, tačiau pasirodžius anonsui ir plakatui, internete pradėjo kritikuoti juostą, nespėjus jos peržiūrėti.

  Twitter tinkle daugelis pasipiktino jaunų aktorių atvirais drabužiais, labiau tinkančiais suaugusiesiems, ir per daug "jausmingais šokiais" su "tverkinimo" elementais.

  ​"Aš ką tik pamačiau filmo "Cuties" treilerį "Netflix", ir akivaizdus jaunų merginų seksualizavimas atrodo šlykščiai. Niekas nenori matyti savo vaiko taip apsirengusio ir pozuojančio. Kodėl niekas apie tai nekalba?" — pasipiktino ayyverty.

  "Taigi, aš įėjau į "Netflix" ir čia pasirodė "Cuties" reklama apie 11 metų musulmonų mergaitę, kuri įgyvendina savo svajonę, nepaisydama savo tėvų vertybių. Kai jūs vadinate filmą "Cuties" ir tokiu būdu jį reklamuojate — tai seksualizuoja vienuolikmečius vaikus. Jums turėtų būti gėda", — mano iDavid76.

  "Ši moteris — filmo režisierė, aukština pedofiliją "Cuties" filme", — prie diskusijos prisijungė chopstickfemur.

  ​"Aš palaikau meną, bet tuo pat metu nepalaikau, kad vaikai būtų vaizduojami kaip pernelyg seksualūs", — pakomentavo elizableu.

  "Ar iš tikrųjų yra "Netflix" filmas apie "tverkinimo" šiokių 11-mečių merginų komandą, kuris "Rotten Tomatoes" surinko 83 procentus teigiamų įvertinimų ir kuris vadinamas "Cuties"? Aš net nenustebau, kaip ištvirkusi mūsų kultūra", — parašė _Kenziepuff.

  "Change.org" platformoje netgi sukurta peticija, kurioje reikalaujama atšaukti šou ir filmus, kuriuose nepilnamečiai vaizduojami atvirai: "Filmas "Cuties" rodo vaikus provokuojamai apsirengusius, seksualiai šokančius ir yra skirtas tik suaugusiems žiūrovams. Jis sukurtas pedofilų pasismaginimui. Prašau pasirašyti peticiją, kad apsaugotume vaikus nuo išnaudojimo kine".

  Virtualų kreipimąsi jau pasirašė daugiau nei 45 tūkst. vartotojų. Vis dėlto, nepaisant daugybės neigiamų komentarų ir įvertinimų, "Netflix" į juos kol kas niekaip nesureagavo.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (145)

  Dar šia tema

  "Vėjo nublokšti" sugrįš į "HBO", tačiau su tam tikrais pokyčiais
  Lietuvoje nustatyta diskriminacija vyresnių kino lauko kūrėjų atžvilgiu
  Festivalis "Nepatogus kinas" persikelia į virtualią kino salę
  Tegai:
  vaikai, Netflix, kinas

  Svarbiausios temos