02:55 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak asmeninio žvaigždės atstovo, buvusi popmuzikos princesė nesugeba pasirašyti dokumentų ir pasirodyti teisme

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Asmeninis popmuzikos dainininkės Britney Spears advokatas prasitarė apie tikrąją jos sveikatos būklę: advokatas palygino žvaigždę su komos ištiktu pacientu ir tuo sukėlė didelį atgarsį internete.

  Gerbėjų baimė dėl kadaise populiarios dainininkės paskatino sukurti #FreeBritney judėjimą. Susirūpinę gerbėjai netiki žvaigždės įrašų Instagram paskyroje nuoširdumu ir kiekviename įraše įžvelgia "pagalbos šauksmą". Kai kurie netgi įsitikinę, kad paskyrą tvarko kitas asmuo.

  Kaip pranešė leidinys "TMZ", Spears advokatas Samuel'is Ingham'as papasakojo apie tikrąją savo globotinės sveikatos būklę: teismo posėdyje jis palygino dainininkę su komos būsenos pacientu.

  Ingham'as pažymėjo, kad dainininkė jau seniai nenori koncertuoti, tačiau jos tėvas globėjas verčia tai daryti. Po tokio pareiškimo teisėjas paprašė advokato perduoti dokumentus Spears pasirašyti, tačiau Ingham'as atsisakė juos paimti, pažymėjęs, kad Miss Spears nebegali nieko padaryti, įskaitant ateiti į teismą.

  Pirmieji pranešimai, jog Spears neturi teisės priimti sprendimų ir leisti pinigų be tėvo leidimo, pasirodė vasaros pradžioje.

  Dar šia tema

  Interneto vartotojus nustebino Britney Spears išvaizda
  Britney Spears nori panaikinti tatuiruotę, kurią paskyrė savo buvusiam vyrui
  Ukrainiečių gimnastas išmokė Britney Spears atlikti salto
  Tegai:
  JAV, Britney Spears

  Svarbiausios temos