01:40 2021 Gegužės 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Su dainininke buvo nutrauktas brangiai kainuojantis kontraktas, susijęs su plataus masto vyriausybės kampanija prieš COVID-19, žvaigždė pateko į nemalonę dėl kritikos Trampo atžvilgiu

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Dainininkė Billie Eilish buvo įtraukta į JAV juodąjį sąrašą dėl "šalies sunaikinimo", rašo "The Washington Post".

  Anot leidinio, tam tikras pareigūnas, kurio vardas neatskleidžiamas, parengė projektą, pagal kurį nemažai įžymybių bus pašalintos iš didelio masto kampanijos prieš koronavirusą JAV. Iš pradžių sutartys buvo sudarytos su 274 žvaigždėmis, tik 10 iš jų buvo patvirtintos.

  Rugpjūtį Eilish sukritikavo Donaldą Trampą, kuris, pasak jos, "sunaikino šalį ir visa, kas rūpi piliečiams", be to, Eilish paragino artėjančiuose rinkimuose nebalsuoti už Trampą.

  Be Billie Eilish, sutartys buvo nutrauktos su daugeliu žymiausių žvaigždžių, pavyzdžiui, dainininkė Jennifer Lopez neteko didelio honoraro, anksčiau ji kritikavo JAV migracijos politiką, taip pat režisierius Juddas Apatowas, nufilmavęs tokius filmus kaip "The Cable Guy" ir "The 40-Year-Old Virgin", jis suabejojo ​​Amerikos lyderio intelektiniais gebėjimais.

  Tegai:
  COVID-19, Donaldas Trampas, JAV, Billie Eilish

  Svarbiausios temos