07:41 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Metų netektys — 2020 (46)

  Anot jos, pastaraisiais mėnesiais Koneris sirgo senatvine demencija, kuri pablogino jo būklę

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Šono Konerio našlė, marokiečių ir prancūzų menininkė Micheline Roquebrune pasakojo apie paskutines aktoriaus gyvenimo dienas, rašo Daily Mail.

  Aktorius šį šeštadienį mirė būdamas 90 metų amžiaus.

  Anot jos, pastaraisiais mėnesiais Koneris sirgo senatvine demencija, kuri pablogino jo būklę: "Jam tai nebebuvo gyvenimas. Pastaruoju metu jis net negalėjo išsakyti savo minčių".

  Micheline Roquebrune pabrėžė, kad visą tą laiką ji buvo šalia savo vyro, kol jis ramiai mirė miegodamas.

  "Jis išėjo tyliai, be jokio šurmulio. Taip, kaip visada norėjo", — komentavo ji.

  Menininkė, 1970 metais susipažinusi su Šonu Koneriu golfo turnyre ir vėliau tapusi jo antrąja žmona, pridūrė: "Jis buvo puikus. Turėjome nuostabią šeimą. Jis buvo drąsos pavyzdys. Be jo bus labai sunku".

  Anksčiau aktoriaus sūnus Džeisonas pasakojo, kad jo tėvas mirė Bahamų sostinėje Nasau, artimųjų apsuptyje.

  Šonas Koneris gimė Edinburgo mieste, Škotijoje, namų tvarkytojos protestantės ir kataliko gamyklos darbininko bei sunkvežimio vairuotojo šeimoje.

  Pirmas oficialus Šono darbas buvo pieno išvežiojimas Edinburge. Vėliau jis kurį laiką dirbo sunkvežimio vairuotoju, apsauginiu "Portobello" baseinuose ir modeliu Edinburgo menų mokykloje, pakviestas buvusio "Misteris Škotija" konkurso laimėtojo Arčio Brenano (Archie Brennan).

  Vėliau nutarė tapti aktoriumi. 1962 metais Šonas Koneris laimėjo atranką Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos agento 007 Džeimso Bondo vaidmeniui, visam laikui pakeitusiam jo karjerą.

  Temos:
  Metų netektys — 2020 (46)
  Tegai:
  Šonas Koneris

  Svarbiausios temos