16:59 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (159)

  Neseniai tėvu tapęs britų aktorius Rupertas Grintas viršijo savo kolegų žvaigždžių rekordus: per mažiau nei parą jis gavo beveik du milijonus pasekėjų

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Filmų apie Harį Poterį žvaigždė, Didžiosios Britanijos aktorius Rupertas Grintas sukėlė furorą internete: aktorius, žinomas dėl savo Ronio Vizlio vaidmens, pirmą kartą užsiregistravo Instagram.

  Grintas pirmą kartą tapo tėvu 2020 metų pavasarį. Žvaigždės išrinktoji — aktorė Džordžija Grum (Georgia Groom) — pagimdė dukrą. Pora laikosi nuošalaus gyvenimo būdo: jie retai pasirodo viešumoje ir visiškai nekalba apie asmeninius dalykus. Yra tik žinoma, kad aktoriai kartu apie 10 metų.

  Netikėta žinia sujaudino visus "Hario Poterio" gerbėjus: Rupertas Grintas sukūrė Instagram paskyrą ir paskelbė pirmąją jaudinamą nuotrauką su savo naujagime dukra.

  Per mažiau nei parą aktorius gavo apie du milijonus sekėjų, todėl Grintas akimirksniu gavo mėlyną varnelę, patvirtinančią paskyros oficialumą.

  "Sveikas, Instagram. Aš pavėlavau tik 10 metų, ir štai aš čia. Užsukau norėdamas supažindinti jus su Gee Grint", — po nuotrauka parašė aktorius.

  Debiutinis įrašas sulaukė daugiau nei milijono teigiamų įvertinimų ir kelių tūkstančių entuziastingų sekėjų komentarų, pilnų sveikinimų aktoriui ir jo mažylei.

  Koronaviruso pandemijos metu dar vienas aktorius nudžiugino gerbėjus: Džonis Depas sukūrė Instagram paskyrą.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (159)

  Dar šia tema

  Londono centre pasirodė paminklas Hariui Poteriui
  Knyga apie "Harį Poterį" padės vyrui nupirkti dukrai būstą
  Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje
  Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku
  Tegai:
  Instagram, Haris Poteris

  Svarbiausios temos