13:25 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos muzikinio kolektyvo daina "On Fire" buvo laikoma viena iš galimų pretendentų į pirmąją vietą, tačiau organizatoriai atsisakė renginio tradicine koncertine forma dėl situacijos su koronavirusu

  VILNIUS, lapkričio 24 — Sputnik. Grupė "The Roop", kuri turėjo atstovauti Lietuvai  Eurovizijoje 2020" Roterdame, paskelbė, kad vėl išbandys savo jėgas muzikos konkurse.

  "Į klausimą, kurį girdėjome nuo pat pavasario bus atsakyta dabar — mes apsisprendėme dalyvauti Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje. Turime dainą ir viziją. Tikimės, kad ji taps "eurovizija", — savo Instagram paskyroje parašė muzikantai.
  Литовская музыкальная группа The Roop
  Grupė "The Roop"

  "Eurovizija 2020" turėjo vykti gegužės 12-16 dienomis Roterdame, tačiau kovo 18 dieną Europos transliuotojų sąjunga nusprendė atsisakyti renginio tradicine koncertine forma.

  Lietuvių grupės daina "On Fire" buvo laikoma vienu iš galimų pretendentų į pirmąją vietą.

  Be to, "The Roop" iškovojo pirmąją vietą specialiame "Eurovizijos" koncerte, kuriame dalyvavo dešimt šalių. ARD transliacijos nugalėtojus išrinko televizijos žiūrovai ir speciali komisija.

  Kitais metais buvo nuspręsta "Euroviziją" surengti Roterdame. Pagal taisykles šių metų dainos negali būti teikiamos kitų metų konkursui, o kiekvienos šalies atlikėjų pasirinkimas priklauso transliuotojams.

  Dar šia tema

  "Eurovizijos" gerbėjai nepasiduoda: internautai skyrė "The Roop" pirmąją vietą
  Aktorius iš Lietuvos nufilmavo "The Roop" dainos "karantininę versiją"
  "The Roop" įrašė akustinę "Eurovizijai" skirtos dainos "On Fire" versiją — video
  "Eurovizijos" laidoje — "The Roop" triumfas: žiūrovų simpatijos atiteko lietuvaičiams
  Tegai:
  koronavirusas, Lietuva, Eurovizija, The Roop

  Svarbiausios temos