16:01 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Režisierius taip pat teigė, kad jis nusiramino tik po pirmo bandomojo žiūrovų juostos peržiūrėjimo Čikagoje

  VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. Filmų "Haris Poteris ir burtininkų akmuo" bei "Haris Poteris ir paslapčių kambarys" režisierius Chrisas Columbusas  atskleidė tai, ko bijojo pirmosios franšizės dalies filmavimo metu, praneša "Collider".

  Interviu leidiniui jis prisipažino nuolat jaučiantis didelę atsakomybę.

  Jis turėjo pasirinkti aktorius, išsiaiškinti, koks bus ekrane J.K.Rowlingo sukurtas pasaulis ir kaip parodyti stebuklą. Jis pajuto, kad negali suklysti.

  "Pirmasis filmas man buvo ypač sunkus. Pirmas dvi savaites kiekvieną dieną galvojau, kad mane atleis iš darbo. Viskas buvo gerai, bet bijojau, kad jei kažkas negerai, jie man parodys duris. Šias emocijas turėjau slėpti, mokėti normaliai bendrauti su žmonėmis ir sukurti šiltą atmosferą filmavimo aikštelėje", — pridūrė jis.

  Režisierius taip pat teigė, kad jis nusiramino tik po pirmo bandomojo žiūrovų juostos peržiūrėjimo Čikagoje. Tai truko maždaug tris valandas. Ir vaikams, ir tėvams  labai patiko. Galutinė versija buvo trumpesnė: dvi valandos ir 32 minutės.

  Columbusas taip pat pasidalijo, kad darbas ties antruoju filmu jam suteikė daug daugiau malonumo, nes jis jautėsi daug laisvesnis.

  Dar šia tema

  Iš JAV mokyklos pašalintos knygos apie Harį Poterį dėl "prakeikimų"
  Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku
  Londono centre pasirodė paminklas Hariui Poteriui
  Hario Poterio draugas sukūrė Instagram paskyrą ir pirmą kartą parodė savo mažąją dukrą
  Tegai:
  Haris Poteris

  Svarbiausios temos