02:37 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  79-erių metų muzikantas dar pavasarį planavo surengti turą po Japoniją, tačiau dėl pandemijos visi jo koncertai buvo atšaukti

  VILNIUS, gruodžio 8 — Sputnik. Amerikiečių poetas ir muzikantas Bobas Dylanas pardavė teises į visas savo dainas bendrovei "Universal Music Publishing Group".

  Maiklas Džeksonas
  © Sputnik / Дмитрий Коробейников

  "Šis reikšmingas susitarimas apima teises į daugiau nei 600 dainų, parašytų per beveik 60 metų, pradedant nuo kultūros gaire 1962 metais tapusios dainos "Blowin' In The Wind" iki šių metų epiškos "Murder Most Foul", — sakoma "Universal Music Group" leidybos skyriaus pranešime.

  Sandorio detalės nebuvo atskleistos. Anot profilinio leidinio "Variety", kalbama apie devynių skaitmenų skaičių. Laikraštis "The New York Times" nurodo sumą, viršijančią 300 milijonų dolerių.

  Bobas Dylanas 2016 metais gavo Nobelio literatūros premiją "už naujų poetinių išraiškų kūrimą pagal didžiąją amerikiečių dainų rašymo tradiciją".

  Dar pavasarį Dylanas planavo koncertinį turą po Japoniją, tačiau jis buvo atšauktas dėl pandemijos. Pasirodymai turėjo vykti balandžio 1–24 dienomis, vien Tokijuje ir Osakoje buvo planuojama surengti apie 15 koncertų.

  Dar šia tema

  Grupė "The Roop" vėl išbandys laimę "Eurovizijoje"
  "Iron Maiden" muzikantai pareiškė, kad niekada nepaliks scenos
  Bobas Dylanas nerado laiko atsiimti Nobelio premijos
  Tegai:
  Bobas Dylanas

  Svarbiausios temos