10:53 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (170)

  Iš viso šiais metais į registrą pateko 25 filmai, įskaitant "Broliai Bliuzai", "Prisukamas apelsinas", "Briolinas", "Tamsos riteris" ir "Šrekas"

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Filmai "Tamsos riteris", "Prisukamas apelsinas" ir "Šrekas" buvo įtraukti į Amerikos nacionalinį kino registrą Kongreso bibliotekoje, pranešė portalas "Variety".

  Pažymima, kad įtraukimas į šį sąrašą garantuoja, jog ta ar kita juosta bus laikoma pagal atitinkamo įstatymo nuostatas. Portalo duomenimis, atrankos kriterijai, kad filmas patektų į sąrašą, — kultūrinė, estetinė ar istorinė reikšmė. Be to, filmas turi būti nufilmuotas mažiausiai prieš 10 metų iki įtraukimo į sąrašą.

  Šiais metais iš viso į registrą pateko 25 filmai, įskaitant "Broliai Bliuzai" ("The Blues Brothers"), "Prisukamas apelsinas" ("A Clockwork Orange"), "Briolinas" ("Grease"), "Tamsos riteris" ("The Dark Knight") ir "Šrekas" ("Shrek").

  Pasak režisieriaus Kristoferio Nolano (Christopher Nolan), šis įvykis yra didelė garbė tiems, kurie dirbo kuriant filmą "Tamsos riteris", taip pat rašytojų ir menininkų, sukūrusių Betmeno istoriją, pagerbimas.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (170)

  Dar šia tema

  Kaip iš tikrųjų buvo sukurti kultiniai sovietiniai animaciniai filmai
  Bredas Pitas filmavimo metu neįprastai pasijuokė iš Džordžo Klūnio
  "Netflix" užsakė serialą apie Švedijos premjero žudiką
  Tegai:
  kinas, JAV

  Svarbiausios temos