08:45 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Kalėdų bei Naujųjų metų išvakarėse aktorius pasidalino tuo, ką jis daro dabar, kad jo trejų metų dvyniai gerai elgtųsi

  VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. Aktorius Džordžas Klūnis laidoje "The Late Show" vedėjui Stivenui Kolbertui (Stephen Colbert) papasakojo, ką jis daro, kad jo vaikai patikėtų Kalėdų Senelio egzistavimu, rašo "Daily Mail".

  Aktorius reklamavo savo naują filmą "Vidurnakčio dangus" (angl. "The Midnight Sky") ir Kalėdų bei Naujųjų metų išvakarėse su žiūrovais pasidalino tuo, ką jis daro dabar, kad jo maži vaikai (trejų metų dvyniai Aleksandras ir Ela) gerai elgtųsi.

  "Kai jie ryte pabunda (jie miega atskirai), jie pradeda kalbėtis, ir jie paprastai girdimi už durų. Tą akimirką aš sustoju priešais jų kambarį ir sakau: "Labas, aš Kalėdų Senelis!" Ir tie atsako kažkaip taip: "Ho, ho, ho". Tada jie klausia: "Ką tu čia veiki?", o aš paaiškinu: "Aš tik noriu patikrinti, ar šie vaikai gerai elgiasi", — papasakojo Klūnis.

  "Ir tuoj pat girdima, kaip jie sako: "Žinoma, gerai, Kalėdų Seneli". Tada "Senelis" dingsta, o jie visą rytą elgiasi taip puikiai, kad tiesiog neįmanoma tuo patikėti", — pridūrė jis.

  Aktorius vaidina pagrindinį vaidmenį ir režisuoja filmą "Vidurnakčio dangus", kurio premjera "Netflix" platformoje numatoma gruodžio 23 dieną.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Dar šia tema

  Kalėdų senelis asmeniškai vadovavo miesto eglutės pastatymui Klaipėdoje — video
  Išgelbės Kalėdas Lietuvoje: Kalėdų Seneliai galės laisvai keliauti po ES
  Gydytojai įvardijo pavojingiausią Kalėdų Senelio aksesuarą 2020 metais
  Tegai:
  Kalėdų Senelis, Džordžas Klūnis (George Clooney), Naujieji metai, Kalėdos

  Svarbiausios temos