23:44 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Gruodžio 25 dieną TSRS liaudies artistė Alisa Brunovna Freindlich buvo hospitalizuota dėl koronaviruso

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. TSRS liaudies artistė Alisa Freindlich buvo hospitalizuota dėl koronaviruso, praneša RIA Novosti.

  "Šiuo metu ji intensyviai gydoma ir yra intensyviosios terapijos skyriuje, jos būklė yra stabili", — pranešė Tovstonogovo didžiojo dramos teatro spaudos tarnyba.

  "Gruodžio 25 dieną TSRS liaudies artistė Alisa Brunovna Freindlich buvo hospitalizuota Rusijos FMBA L. G. Sokolovo klinikinėje ligoninėje Nr. 122 dėl koronaviruso. Šiuo metu aktorė intensyviai gydoma nuolat prižiūrint gydytojams, todėl yra reanimacijos palatoje. Alisos Freindlich būklė yra stabili", — pranešė teatro spaudos tarnyba.

  Miesto kultūros komitetas taip pat pažymėjo, kad daugelio žiniasklaidos priemonių informacija apie tariamą 80 % plaučių pažeidimą yra nepatikima.

  Alisa Freindlich (g. 1934 metų gruodžio 8 dieną Leningrade) — TSRS ir Rusijos teatro ir kino aktorė, TSRS liaudies artistė, RSFSR valstybinės Stanislavskio premijos, trijų Rusijos Federacijos valstybinių premijų ir Rusijos vyriausybės premijos laureatė. Nuo 1983 metų — viena pagrindinių BDT aktorių. Filmai su jos dalyvavimu pateko į Rusijos kino aukso fondą. Freindlich geriausiai žinoma iš filmų: "Tarnybinis romanas", "Šiaudinė skrybėlaitė", "D'Artanjanas ir trys muškietininkai", "Stalkeris", "Žiaurus romansas".

  Tegai:
  koronavirusas, Alisa Freindlich

  Svarbiausios temos