18:10 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (170)

  Sveikinamojoje žinutėje "Karibų piratų" žvaigždė pirmą kartą kreipėsi į gerbėjus tiesiogiai po to, kai studija "Warner Bros." paprašė jo atsisakyti vaidmens filme "Fantastiniai gyvūnai"

  VILNIUS, gruodžio 29 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Džonis Depas savo Instagram paskyroje paskelbė sveikinimus su Kalėdomis ir Naujaisiais metais ir išreiškė viltį, kad ateinantys metai bus geresni nei 2020-ieji.

  Aktorius paskelbė nespalvotą nuotrauką su airių muzikantu Šeinu Makgovenu (Shane MacGowan) iš grupės "The Pogues", padarytą dokumentinio filmo "Crock of Gold", kurį prodiusavo pats aktorius, filmavimo metu.

  View this post on Instagram

  A post shared by Johnny Depp (@johnnydepp)

  "Šie metai daugeliui buvo labai sunkūs. Tikiuosi, kad mūsų lauks geresni laikai. Gražių švenčių visiems! Aš myliu visus", — parašė "Karibų piratų" žvaigždė.

  Lapkričio mėnesį Depas teisme pralaimėjo bylą dėl šmeižto prieš britų bulvarinį leidinį "The Sun", kuris paskelbė straipsnį, kuriame aktorius kaltinamas buvusios žmonos Amber Heard sumušimu.

  Sveikinamojoje žinutėje žvaigždė pirmą kartą kreipėsi į gerbėjus tiesiogiai po to, kai studija "Warner Bros." paprašė jo atsisakyti tamsiojo vedlio Grindelvaldo vaidmens filme "Fantastiniai gyvūnai".

  Gruodžio pradžioje Depo advokatai pateikė apeliaciją, kad būtų peržiūrėtas teismo nuosprendis.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (170)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida praneša, kad Džonis Depas gali vėl suvaidinti Džeką Sperou
  Džonis Depas užsiregistravo "Instagram"
  Džordžas Klūnis papasakojo, kodėl jo vaikai tiki Kalėdų Seneliu
  Tegai:
  kinas, Naujieji metai, JAV, Džonis Depas

  Svarbiausios temos