15:42 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (175)

  Soderbergo 2011 metų filmas "Užkratas" tapo vienu iš labiausiai aptarinėjamų 2020 metais, nes jame kalbama apie mirtinos ligos epidemiją JAV

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Stivenas Soderbergas pradėjo kurti savo 2011 metų "pranašiško" filmo apie pandemiją tęsinį. Projekto scenaristas yra tas pats — Skotas Bernsas (Scott Burns), praneša "IndieWire".

  Kol kas darbas tik prasidėjo, tačiau jau žinoma, kad naujoji juosta nebus tiesioginis pirmosios tęsinys. Pasak režisieriaus, filme bus paliestos panašios temos ir idėjos.

  "Mes su Skotu Bernsu dirbame su vienu projektu — filosofiniu "Užkrato" ("Contagion") tęsiniu, tačiau kitame kontekste. Tai bus du panašūs plaukai, bet visiškai skirtingų spalvų", — pasakė režisierius.

  Soderbergo filmas "Užkratas" tapo vienu iš labiausiai aptarinėjamų filmų 2020 metais, nes jame kalbama apie mirtinos ligos epidemiją JAV, jos sukeltą chaosą ir vyriausybės taikomas priemones.

  2011 metų filme vaidino Matt'as Damon'as, Jude'as Law, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Michael'as Douglas'as, Laurence Fishburne ir Marion Cotillard. Kol kas nėra informacijos, ar jie grįš prie savo vaidmenų naujame projekte.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (175)
  Tegai:
  JAV, kinas

  Svarbiausios temos