17:11 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Anderson dažnai naudojosi socialiniais tinklais, kuriuose ji skelbė savo nuotraukas, pareiškimus, kuriais palaikė "WikiLeaks" įkūrėją Džulianą Asandžą ir ragino saugoti gyvūnus

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Garsi amerikiečių aktorė ir modelis Pamela Anderson paskelbė, kad atsisako socialinių tinklų Instagram, Twitter ir Facebook, ir palinkėjo sekėjams sekti jos pavyzdžiu.

  "Tai bus paskutinis mano įrašas Instagram, Twitter ar Facebook. Aš niekada nesidomėjau socialine žiniasklaida, o dabar, kai sutvarkiau savo gyvenimą, mane tikrai įkvepia skaitymas ir buvimas gamtoje. Aš laisva", — rašė Anderson Instagram, kur jos paskyrą sekė daugiau nei 1,2 mln. vartotojų.

  "Tikėkimės, kad rasite jėgų ir įkvėpimo sekti savo likimą ir nepasiduosite sugaišto laiko pagundai. To jie nori ir gali panaudoti užsidirbdami pinigų — valdykite savo mintis", — sakė aktorė.

  "Atsisveikinu su socialine žiniasklaida", — Twitter tinkle milijonui sekėjų parašė Anderson.

  ​Anderson dažnai naudojosi socialiniais tinklais, kuriuose ji skelbė savo nuotraukas, pareiškimus, kuriais palaikė "WikiLeaks" įkūrėją Džulianą Asandžą ir ragino saugoti gyvūnus.

  Tegai:
  Pamela Anderson

  Svarbiausios temos