18:35 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (180)

  Anksčiau buvo pranešta, jog "HBO" pradėjo kurti Džordžo Martino apysakų ekranizaciją, kurių įvykiai įvyko prieš serialo "Sostų karai" įvykius

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Transliacijos platforma "HBO Max" gali nufilmuoti animacinį serialą populiaraus serialo "Sostų karai" motyvais, praneša leidinys "Hollywood Reporter" su nuoroda į šaltinius.

  Pasak šaltinių, šis klausimas vis dar yra ankstyvoje "HBO Max" stadijoje. Remiantis jų žiniomis, šiuo metu vyksta susitikimai su scenaristais dėl galimo animacinio serialo filmavimo.

  Anksčiau leidinys "Variety" su nuoroda į šaltinius pranešė, kad "HBO" pradėjo kurti Džordžo Martino apysakų ekranizaciją, kurių įvykiai įvyko prieš serialo "Sostų karai" įvykius. "HBO" planuoja nufilmuoti projektą, pagrįstą "Apysakų apie Dunką ir Egę" (angl. "Tales of Dunk and Egg") motyvais, kur veiksmas vyksta beveik šimtmečiu anksčiau nei "Sostų karų" įvykiai.

  Be to, spalį buvo pranešta apie serialo "Drakono namai" sukūrimą. Skirtingai nuo "Apysakų apie Dunką ir Egę", jau žinomas jo premjeros suplanuotas laikas — 2022 metai.

  Televizijos serialas "Sostų karai" buvo sukurtas pagal Džordžo Martino fantastinį ciklą "Ledo ir ugnies giesmė". Romanų ir serialo veiksmai vyksta dviejuose išgalvotuose žemynuose, kur kelios aristokratiškos šeimos varžosi dėl viešpatavimo septyniose Vesteroso karalystėse, o visai žmonijai tuo metu gresia sunaikinimas dėl anapusinių jėgų įsiveržimo.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (180)

  Dar šia tema

  Televizijos kanalas "HBO" pažadėjo nufilmuoti "Sostų karų" priešistorę
  Džordžas Martinas įvardijo savo mėgstamiausią 2020 metų serialą
  Madonna "pavojingai" pajuokavo apie "Sostų karus"
  Kur dingo Džonas Snou? "Sostų karų" žvaigždė radikaliai pakeitė savo įvaizdį
  Mirė "Sostų karų" žvaigždė Diana Rig

  Svarbiausios temos