05:58 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Nepaisant to, kad legendinis pop dainininkas serga Alzheimerio liga, jie su Lady Gaga užbaigė dar 2018 pradėtą darbą; išleisti albumą planuojama 2021 metų pavasarį

  VILNIUS, vasario 3 — Sputnik. Lady Gaga įrašė albumą dalyvaujant legendiniam pop dainininkui Toniui Benetui (Tony Bennett), nepaisant jo ligos, praneša "Variety".

  Naujas leidimas taps jų bendro darbo plokštelei "Cheek to Cheek", kuri buvo išleista 2014 metais ir sulaukė didelės sėkmės, tęsiniu. Išleisti albumą planuojama 2021 metų pavasarį.

  Kai jie su Lady Gaga pradėjo įrašinėti naują albumą studijoje "Electric Lady" Niujorke 2018 metais, Benetas jau turėjo aiškių Alzheimerio ligos simptomų. Ši liga jam buvo diagnozuota dar 2016 metais, tačiau jo padėjėjai bandė nuslėpti šią informaciją.

  Darbas su albumu tęsėsi iki 2020 metų pradžios.

  Kaip rašo leidinys "AARP", yra kai kurių darbo momentų vaizdo įrašai. Sprendžiant iš jų, Benetas kalbėjo labai retai, o kartais atrodė pasimetęs. Dainininkė aiškiai suprato, kokios būsenos jis yra, todėl ji ištardavo trumpas ir paprastas frazes (būtent taip ekspertai rekomenduoja bendrauti su Alzheimerio liga sergančiais pacientais).

  "Cheek to Cheek" beveik iš karto po pasirodymo 2014 metų lapkritį užėmė pirmą eilutę "Billboard 200". Benetui tai buvo antra plokštelė "numeris vienas" per trejus metus. 2011 metais jo albumas "Duets II" pirmą kartą tada 85 metų amžiaus autoriaus gyvenime užėmė pirmąją vietą tarp hitų. Dainininkas tapo seniausiu gyvu atlikėju, atsidūrusiu "Billboard" reitingo topuose.

  Benetas iš viso turi 18 "Grammy" apdovanojimų, o 1995 metais jo "MTV Unplagged" buvo pripažintas "Geriausiu metų albumu".

  Dar šia tema

  Billie Eilish, Lana Del Rey ir Lady Gaga: kas laimėjo "Grammy" apdovanojimą
  Britė užkariavo internetą atlikdama Lady Gagos dainą požeminėje perėjoje
  Grupės "Twenty One Pilots" klipas pateko į Gineso rekordų knygą
  Tegai:
  muzika, Lady Gaga

  Svarbiausios temos