05:11 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Dauguma respondentų pažymėjo, jog muzika užima svarbų vaidmenį jų gyvenime, ir kad ji būtina jų psichinei ir fizinei sveikatai

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Bendrovės "Axa Health" atliktas tyrimas parodė, kad grupės "Queen" hitas "Don't Stop Me Now" (1979), dviejų tūkstančių respondentų manymu, geriausiai pakelia nuotaiką koronaviruso pandemijos metu, rašo "Daily Mail".

  Iš viso į reitingą pateko 20 kūrinių. Antrą vietą klausytojai skyrė grupės "ABBA" dainai "Dancing Queen" ir Bono Jovi dainai "Livin' On A Prayer".

  Tarp kitų dainų į dešimtuką populiariausių pateko: Pharrell'o Williams'o "Happy", Whitney Houston "I Wanna Dance With Somebody", Gloria Gaynor "I Will Survive" ir kitos.

  "Kai girdime dainas, kurios mums patinka, smegenys į jas reaguoja įvairiais būdais, įskaitant tomis dalimis, kurios susijusios su malonumu ir džiaugsmu. Dėl to išsiskiria endorfinas — "laimės" ir "euforijos" hormonas, taip pat dopaminas — cheminė medžiaga, sukelianti malonumo jausmą", — pakomentavo organizacijos "AXA" atstovas, mokslininkas Mark'as Winwood'as.

  Devyni iš dešimties respondentų taip pat papasakojo, kad muzika užima svarbų vaidmenį jų gyvenime. Apie 85 procentai mano, kad ji būtina jų psichinei ir fizinei sveikatai.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)
  Tegai:
  pandemija, koronavirusas, muzika

  Svarbiausios temos