07:16 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Filmas sukurtas remiantis laikraščių medžiaga, surinkta per pastaruosius 12 metų

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Britney Spears Twitter'yje paskelbė įrašą, kuriame pakomentavo jos karjerai skirtą dokumentinį filmą "Framing Britney Spears".

  Juosta, kurią sukūrė "The New York Times", neseniai buvo išleista "Hulu" platformoje.

  "Kiekvienas turi savo istoriją ir savo požiūrį į kitų istorijas. Mes visi turime savo šviesų ir gražų gyvenimą. Atminkite, kad nesvarbu, ką manome žiną apie kažkieno gyvenimą, tai yra niekis, palyginti su tikru žmogumi, kuris lieka už kadro", — rašė Spears.

  Filmas sukurtas remiantis laikraščių medžiaga, surinkta per pastaruosius 12 metų. Filmas taip pat pasakoja apie judėjimą #FreeBritney, kuris kilo 2007 metais, atlikėjai patyrus psichologinių problemų ir rūpesčių, susijusių su jos tėvo Jamie'io Spears'o globa.

  Rugpjūčio mėnesį praėjo metai, kai tapo žinoma, jog dainininkė nenori, kad jis liktų globėju ir valdytų reikalus, susijusius su pop žvaigždės karjera. Britney kreipėsi į teismą, kad panaikintų savo tėvo globėjo statusą, tačiau jį pralaimėjo.

  Teisėjas nusprendė, kad superžvaigždės verslą, asmeninius reikalus ir 55 milijonų dolerių turtą vis tiek turėtų prižiūrėti Jamie'is Spears'as.

  Tegai:
  Britney Spears

  Svarbiausios temos