13:53 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (175)

  Džiugia žinia apie seriale Džono Snou ir "laukinės" Igritės vaidmenis atlikusių aktorių šeimos pagausėjimą pasidalijo užsienio žiniasklaida

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Amerikos televizijos sagos "Sostų karai" žvaigždės — 34 metų Kitas Haringtonas (Kit Harington) ir Rouz Lesli (Rose Leslie) pirmą kartą tapo tėvais, apie tai pranešė užsienio bulvariniai leidiniai.

  Įdomu tai, kad ekraninė Haringtono ir Lesli veikėjų — Džono Snou ir "laukinės" Igritės — meilė peraugo į tikrus jausmus ir linksmas vestuves 2018 metais. Tačiau tai, kad žvaigždės laukiasi kūdikio, paaiškėjo 2020 metų rudenį.

  Kaip pranešė leidinys "Page Six", Holivudas pagausėjo dar vienu žvaigždžių paveldėtoju: "Sostų karų" aktoriams Haringtonui ir Lesli gimė kūdikis.

  Посмотреть эту публикацию в Instagram

  Публикация от Kit Harington (@kitharingtonig)

  Aktorių atstovai patvirtino, kad pora susilaukė sūnaus ir jie "iš džiaugsmo yra devintam danguj". Žurnalistams netgi buvo leista užfiksuoti tėvus su jų įpėdiniu.

  Gerbėjai sveikina savo mėgstamus aktorius internete ir džiaugiasi, kad "laukinės" Igritės ir Džono Snou istorija pratęsta tikrovėje, o ne baigėsi tragiškai kaip filme.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (175)

  Dar šia tema

  Princas Haris ir Megan Markl laukiasi antro vaiko
  Holivudo aktoriai Joaquinas Phoenixas ir Rooney Mara pirmą kartą tapo tėvais
  Gerbėjai įvardijo populiariausias scenas seriale "Sostų karai"
  Kur dingo Džonas Snou? "Sostų karų" žvaigždė radikaliai pakeitė savo įvaizdį
  Tegai:
  kinas, "Sostų karai"

  Svarbiausios temos