04:38 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (182)

  Holivudo aktoriai, kartu suvaidinę trilogijoje apie "Oušeno draugus" ir kriminaliniame trileryje "Finansinis monstras", dabar atliks išsiskyrusių sutuoktinių vaidmenis romantinėje komedijoje

  VILNIUS, kovo 7 — Sputnik. Žiniasklaida sužinojo, kad Holivudo aktoriai Džordžas Klūnis ir Džulija Roberts vėl filmuosis kartu. Kalbama apie romantinę komediją "Ticket to paradise" ("Bilietas į rojų"), kurią rengia Olas Parkeris, praneša "Deadline".

  Anot leidinio, miuziklą "Mamma Mia! 2" (2018) nufilmavęs režisierius sukurs filmą kino studijoms "Universal Pictures" ir "Working Title Films". Tikimasi, kad filmas bus paruoštas jau šiais metais.

  Romantinėje komedijoje Klūnis ir Roberts vaidins išsiskyrusius sutuoktinius. Herojai susivienija ir vyksta į Balio salą, kad neleistų savo dukrai padaryti lemtingą klaidą, kurią, jų nuomone, jie padarė prieš 25 metus.

  Projektą prodiusuos Timas Bevanas, Erikas Felneris, kurie anksčiau dirbo su tokiais filmais kaip "Bridget Jones dienoraštis" (2001), "Stepheno Hawkingo visata" (2014) ir kitais, taip pat Sarah Harvey ir Deborah Balderstone.

  Džulija Roberts ir Džordžas Klūnis kartu vaidino Steveno Soderbergho trilogijoje apie "Oušeno draugus", taip pat Džodžio Fosterio kriminaliniame trileryje "Finansinis monstras" (2016).

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (182)
  Tegai:
  Holivudas, kinas, Džulija Roberts (Julia Roberts), Džordžas Klūnis (George Clooney)

  Svarbiausios temos