14:31 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Leidinyje pažymima, kad jei prašymas bus patenkintas, Montgomery taps nuolatiniu Britney Spears globėju ir galės kontroliuoti atlikėjos veiksmus

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Dainininkės Britney Spears advokatas Samuelis Inghamas šį antradienį pateikė peticiją, kurioje prašė dabartinį dainininkės globėją — jos tėvą Jamie Spearsą pakeistų Jody Montgomery, praneša "Variety", su nuoroda į leidinio gautus teismo dokumentus.

  "Ieškovas reikalavo panaikinti globą Jamesui P. Spearsui, kuris laikinai atsisakė savo įgaliojimų 2019 metų rugsėjo 9 dieną (Priežastis buvo sveikatos problemos. - Sputnik)", — rašo "Variety". — Peticijoje pateikiamas prašymas, kad jį pakeistų Jody Pice Montgomery, kuris dabar yra laikinasis dainininkės globėjas".

  Leidinyje pažymima, kad jei prašymas bus patenkintas, Montgomery taps nuolatiniu Britney Spears globėju ir galės kontroliuoti atlikėjos veiksmus. Jam bus leista bendrauti su medicinos personalu ir aptarti dainininkės sveikatą, samdyti apsaugos darbuotojus ir kitą personalą, kuris pasirūpintų įžymybės priežiūra, reguliuotų Britney lankančių lankytojų skaičių ir peržiūrėtų teismo nurodymus.

  Advokatas praėjusių metų rugpjūtį pirmą kartą pateikė ieškinį dėl jo dukters globos Jamie Spears, tačiau tada byla buvo pralaimėta.

  Jamie Spears tapo dainininkės globėjas 2008 metais dėl to, kad jo dukra patyrė psichikos sutrikimų, susijusių su skyrybomis su Kevinu Federline. Po trejų santuokos metų pora išsiskyrė 2007 metais.

  Po šių įvykių atlikėja ėmė rečiau pasirodyti viešumoje ir liovėsi kurti naują muziką (paskutinis Britney Spears albumas "Glory" išleistas 2016 m.), o tai sukėlė gerbėjų nerimą. Gerbėjai netgi sukūrė internetinį judėjimą, pavadintą "#FreeBritney" , kad būtų tikri, jog popžvaigždei nieko nenutiks.

  Tegai:
  Britney Spears

  Svarbiausios temos