16:34 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  Šešios "Grammy" statulėlės, "Oskaras", pasirodymas Džo Baideno inauguracijoje ir vienos pagrindinių mūsų laikų įžymybių titulas — visa tai apie nepralenkiamą Gagą

  VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Kovo 28 dieną viena ryškiausių mūsų laikų amerikiečių dainininkių ir aktorių Lady Gaga švenčia 35-ąjį gimtadienį.

  Į muzikos pasaulį Gaga įžengė būdama 19 metų, palikusi mokymąsi ir nuraminusi tėvą italą, kad jei jai nepavyks, ji grįš į koledžą. Ir jos noras išsipildė, nors ir ne iš karto.

  Iš pradžių jauna dainininkė su leopardo kostiumu ir įelektrinta šukuosena buvo vadinama šokiruojančia ir popsine. Ji sugebėjo atrasti savo kalią savo stabų — Bowie ir Mercury — dėka. Po to Gaga ne kartą prisipažino žurnalistams, kad būtent puikių atlikėjų dėka ji suprato, kad galima turėti pretenzingą įvaizdį, bet tuo pačiu metu kurti aukštos kokybės muziką.

  Tačiau ne tik tai yra svarbu dainininkei: jos aprangą ir įvaizdį galima vadinti meno kūriniu. Tas pats pasakytina ir apie dainininkės klipus — nuostabius, fantastiškus ir tikrai populiarius.

  Per 35-ąjį dainininkės gimtadienį Sputnik kviečia dar kartą peržiūrėti žiūrimiausius ir nepamirštamus Lady Gagos klipus ir prisiminti, kodėl visas pasaulis krito prie dainininkės kojų.

  "Bad Romance"

  "Poker Face"

  "Alejandro"

  "Applause"

  "Judas"

  Dar šia tema

  Lady Gaga paskelbė apie naujos knygos išleidimą
  Tegai:
  muzika, Lady Gaga

  Svarbiausios temos