19:08 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Kultūra
  Gauti trumpą nuorodą

  "Esminio instinkto" žvaigždės memuarai gali tapti pastarųjų metų bestseleriu: savo knygoje aktorė atskleidė nemaloniausias savo biografijos paslaptis

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Holivudo aktorė Šeron Stoun (Sharon Stone) šokiravo gerbėjus: savo memuaruose "The Beauty Of Living Twice" žvaigždė atskleidė skaudžiausią savo vaikystės paslaptį.

  Žvaigždžių memuarų populiarumas kasmet auga: kiekvienas iš gerbėjų svajoja sužinoti kuo daugiau apie savo dievaičio gyvenimą ir ištirti visus "griaučius jo spintoje". Megan Markl, Melanija Tramp ir kitos įžymybės — visi nori parašyti knygą apie savo gyvenimą, o kai kas jau pasidalijo savo tiesa, pavyzdžiui, Šeron Stoun.

  Šokiruojantis Stoun prisipažinimas aptariamas internete: savo autobiografijoje žvaigždė prisipažino, kad vaikystėje ji ir jos sesuo patyrė seksualinį smurtą iš savo senelio pusės.

  Pasak aktorės, močiutė ne kartą palikdavo mergaites kambaryje su seneliu, o jis visada priekabiaudavo prie jų. Žvaigždė prisiminė, kad jo mirties dieną, kai jai buvo 14 metų, ji pajuto neįtikėtiną palengvėjimą.

  Taip pat knygoje Stoun pasidalijo intriguojančiomis paslaptimis iš "Esminio instinkto" filmavimo aikštelės ir prisiminimais apie širdies priepuolį, kuris jos vos nenužudė, kai jai buvo 43 metai.

  Dar šia tema

  Holivudo aktorė palygino Putiną ir Trampą
  Tegai:
  Holivudas, kinas

  Svarbiausios temos