10:28 2018 Birželio 18
Vilnius+ 22°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1596
 • RUB72.5401
  Eurai. Archyvinė nuotrauka

  Seimo pirmininkė: 2017-ųjų metų biudžetas išliks deficitinis

  © Фото: pixabay.com
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  12 0 0

  Komentuodama 2017 metų biudžetą, Loreta Graužinienė pažymėjo, kad subalansuoti biudžeto nepavyks, nes projekte didžiausias dėmesys skiriamas socialinei sričiai ir krašto apsaugos finansavimui.

  VILNIUS, rugp 3 — Sputnik. Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė nesitiki, kad kitų metų šalies valstybės biudžete bus pasiektas pajamų ir išlaidų balansas, praneša ELTA.

  Anot Seimo vadovės, subalansuotas biudžetas yra siekiamybė, tačiau, planuojant pajamas ir išlaidas, būtina atsižvelgti į Lietuvos žmonių socialinę padėtį, nes negalima "jų palikti nedidinant socialinių išmokų, pensijų ir atlyginimų".

  "Manau, kad biudžetas turbūt išliks deficitinis, tik jis bus tuose rėmuose, kuriuos numato fiskalinės drausmės įstatymas", — pridūrė Seimo Pirmininkė.

  Finansų ministrė Rasa Budbergytė pabrėžia, kad 2017 metais bus siekiama subalansuoto biudžeto, o biudžeto projekte didžiausias dėmesys skiriamas socialinei sričiai ir krašto apsaugos finansavimui. Šiemet suplanuotas biudžeto deficitas siekia 640 milijonų eurų.

  Dar šia tema

  Minimali alga bus didinama iki 380 eurų
  Lietuva yra vienuolikta pasaulyje pagal finansinę pensininkų padėtį
  Lietuvos gyventojai skuba mokėti mokesčius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos