13:26 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  97

  Leidimų kvotos 2017 metais nesikeis, be to, Baltarusijos pusė parengė Muitinės kodekso pakeitimus, kuriais numatoma leisti vykdyti vežimus tarp valstybių.

  VILNIUS, rugp 26 — Sputnik. Baltarusija kitiems metams išskyrė 33 tūkstančius dvišalių, 128 tūkstančius tranzitinių ir penkis tūkstančius leidimų krovinių vežimui į trečiąsias šalis ir iš jų, praneša šalies susisiekimo ministerija.

  Toks sprendimas buvo priimtas rugpjūčio 23-25 dienomis Minske vykusiame Lietuvos ir Baltarusijos kelių transporto bendros komisijos posėdyje. 

  Dvišalės komisijos posėdžio metu buvo pateikti abiejų valstybių statistiniai duomenys apie prekybą tarp Lietuvos ir Baltarusijos, krovinių ir keleivių vežimus kelių transportu.

  Akcentuota, kad prekyba ir keleivių vežimai tarp šalių ir tranzitu mažėja, tačiau leidimų kvotos nebus mažinamos.

  Lietuvai atstovavę Susisiekimo ministerijos ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos specialistai išreiškė susirūpinimą dėl Baltarusijos muitinės konfiskuojamų transporto priemonių, kai jomis vežami kroviniai tarp Muitų sąjungos valstybių.

  Baltarusijos pusė informavo, kad parengti ir jau suderinti Muitinės kodekso pakeitimai, kuriais numatoma leisti vykdyti vežimus tarp valstybių. Planuojama, kad pakeitimai įsigalios nuo 2017 metų.

  Dar šia tema

  Lietuva padarė šuolį pasaulio logistikos reitinge
  Lietuvos vežėjai protestuoja prieš Prancūzijos veiksmus

  Svarbiausios temos