16:51 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Saulius Skvernelis, susitikęs su "Google" vyriausiąja politikos patarėja, pakvietė kompaniją kartu bendradarbiauti ir diegti mokymų programas Lietuvoje

  VILNIUS, splalio 13 — Sputnik. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pakvietė "Google" su savo platformomis dalyvauti Lietuvoje, diegiant naujas mokymų programas, taip pat ateities mokyklinio ugdymo sistemos kūrime, rašoma Vyriausybės pranešime spaudai.

  Skvernelis Vyriausybės rūmuose priėmė "Google" vyriausiąją politikos patarėją Caroline Atkinson.

  Susitikimo metu premjeras pabrėžė, kad Lietuva džiaugiasi bendradarbiavimu su "Google".

  "Vertiname šios kompanijos vykdomus skaitmeninių įgūdžių mokymus Lietuvoje. Tai didelė paskata, suteiksianti pranašumo mūsų verslui, darbuotojams ir visuomenei", — sakė Skvernelis.

  Susitikime jis teigė, kad Vyriausybei vykdant švietimo reformą, plečiasi skaitmeninės ir kibernetinės erdvės teikiamos galimybės, prieiga prie mokslo ir žinių. Premjeras pakvietė "Google" su savo platformomis dalyvauti Lietuvoje, diegiant naujas mokymų programas, taip pat ateities mokyklinio ugdymo sistemos kūrime.

  Atkinson pripažino, kad Lietuva yra viena iš lyderių skaitmeninimo plėtros srityje. Pasak jos, tą puikiai parodo Lietuvos įmonės, aktyviai kuriančios mobiliąsias aplikacijas. Kaip puikų pavyzdį, "Google" atstovė išskyrė lietuvių sukurtą žvejybos programėlę "Deeper".

  "Jūs galite tuo didžiuotis", — teigė Atkinson, pabrėždama, kad kompanija "Google" mato tolimesnes bendradarbiavimo perspektyvas su mūsų šalimi.

  "Google Lithuania" rugpjūtį mokėjo didžiausius vidutinius atlyginimus šalyje  — 10 885 eurus iki mokesčių nuskaičiavimo.

  Dar šia tema

  "Trafi": visos miesto transporto paslaugos mobiliajame telefone
  Keliautojų patogumui: URM mobilioji programėlė "Keliauk saugiai"
  Tegai:
  skaitmeninės technologijos, Google, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos