00:11 2019 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1402
 • RUB75.6267
  Akropolis, archyvinė nuotrauka

  Naujas "Akropolis" Vilniuje atsiras šalia Vingio parko

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  249 0 0

  Lietuvos "Akropolius" valdanti įmonė paskelbė, kad ketina plėsti veiklą ir jau 2021 metais pastatyti sostinėje dar vieną didžiulį prekybos centrą, be to, pradėti darbą Kijeve bei Rygoje

  VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Planuojama, kad 2021 metais 70 tūkstančių kvadratinių metrų nuomojamo  ploto prekybos ir pramogų centras iškils Vilniuje, šalia Vingio parko, praneša LRT su nuoroda į "Akropolis group" pranešimą spaudai.

  Be to patvirtintas bendrovės planas plėstis į Ukrainą. Kaip jau buvo skelbta, 2019 metais duris atvers 98 tūkstančių kvadratinių metrų ploto prekybos centras Rygoje.

  "Ateinančius 5-7 metus matome kaip aktyvios "Akropolių" plėtros laikotarpį. Prekybos ir pramogų centro statybos Rygoje vyksta pilnu tempu, Vilniuje pasirašėme sutartį su vienais žinomiausių pasaulyje prekybos ir visuomeninių pastatų architektais", — bendrovės plėtros planus pristatė "Akropolis group" valdybos pirmininkė Saulė Zabulionytė.

  14 hektarų ploto buvusios "Velgos" gamyklos teritorijoje, šalia Vingio parko ir vienos judriausių Vilniaus Geležinio Vilko gatvės, architektūros įmonė "Benoy" planuoja vystyti daugiafunkcinį kompleksą, kuriame bus prekybos ir pramogų centras, administraciniai daugiabučiai gyvenamieji pastatai bei rekreacijos zonos.

  Šiuo metu yra parengtas sklypo detalusis planas ir plėtojama jo užstatymo koncepcija.

  "Benoy" architektai šiuo metu rengia interjerą bei konsultuoja vystant "Akropolio" prekybos centrą Rygoje.

  Kijeve bendrovė planuoja įsigyti sklypą, kuris tiktų šiuolaikiniam prekybos ir pramogų centrui. Anot Zabulionytės, konkreti prekybos centro Kijeve atidarymo data dar nėra numatyta. Šiuo metu analizuojama Ukrainos rinka.

  Dar šia tema

  Sostinės parduotuvės vilioja ryškiomis vitrinomis ir nuolaidomis
  Po metus trukusio proceso — "Akropolis" parduotas
  Prie Žemės valandos prisijungs šalies "Akropoliai"
  "Prisma" palieka Lietuvą
  Tegai:
  ekonomika, Akropolis, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos