15:40 2020 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)
  71

  "Lietuvos geležinkelių" ir Lenkijos geležinkelių bendrovės PKP S. A. vadovai susitikimo metu aptarė tarpusavio bendradarbiavimo klausimus

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Lietuva ir Lenkija ketina pagreitinti keliones tarp dviejų sostinių, praneša "Lietuvos geležinkelių" spaudos tarnyba.

  Vizito į Lietuvą metu Lenkijos geležinkelių bendrovės PKP S. A. prezidentas Krzysztof Maminski su "Lietuvos geležinkelių" vadovais aptarė tarpusavio bendradarbiavimo klausimus. Tarp jų, greitesnes keliones traukiniu tarp Vilniaus ir Varšuvos, "Rail Baltica" projektą, infrastruktūros plėtrą ir krovinių gabenimą tarp šalių.

  "Galiu net tvirtinti, kad tokio gero bendradarbiavimo kaip dabar, jau seniai nebuvo. Žinome, ką turime daryti, tad netrukus parodysime jums rezultatą. Bendri geležinkelių projektai neabejotinai suartins mūsų tautas", — pareiškė Maminski.

  Lenkijos geležinkelių bendrovės prezidentas pritarė siekiui užtikrinti, kad iš Vilniaus į Varšuvą keleiviai galėtų traukiniu nuvykti kuo greičiau ir patogiau. Maminski teigimu, konkrečios datos, kada šis tikslas bus pasiektas, pasakyti dar negalima, tačiau bus stengiamasi tai padaryti kuo greičiau. Pabrėžiama, kad dvi šalis šiuo metu jau jungia "Rail Baltica" europinė vėžė, kuria kursuoja traukinys Kaunas-Balstogė.

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)

  Dar šia tema

  Geležinkelio linija nuo Baltarusijos iki Klaipėdos bus elektrifikuota
  "Lietuvos geležinkeliai" veš keleivius iš Klaipėdos į Sovetską
  "Lietuvos geležinkeliai" elektrifikuos kelią iš Vilniaus į Klaipėdą
  "Lietuvos geležinkelių" nuostolį pakeitė 12 mln eurų pelnas
  Vilniaus ir Kauno oro uostus svarstoma sujungti geležinkeliu
  Tegai:
  Rail Baltica, bendradarbiavimas, Lietuvos geležinkeliai, Lenkija, Lietuva

  Svarbiausios temos