10:48 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  29

  Izraelio žemės ūkio ministras Uri Arielis pastebėjo, kad Lietuvos maisto produktų eksporto potencialas dar neišnaudotas, ir jos žemės ūkio ir maisto produktai yra laukiami Izraelio rinkoje

  VILNIUS, rugpjūčio 7 — Sputnik. Žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio vadovaujama verslo atstovų delegacija rugpjūčio 5–6 dienomis lankėsi Izraelyje, kur su šios šalies žemės ūkio sektoriaus  bei verslo atstovais aptarė Lietuvos eksporto galimybės  Izraelyje, praneša spaudos tarnyba.

  Izraelio žemės ūkio ministras Uri Arielis susitikimo metu pastebėjo, kad Lietuvos maisto produktų eksporto potencialas dar neišnaudotas, o aukščiausios kokybės žemės ūkio ir maisto produktai yra laukiami jų rinkoje.

  "Izraelis vis labiau vertina lietuviškų maisto produktų kokybę, ir kasmet sparčiai augantis jų eksportas atveria neribotas dvišalės prekybos ir bendradarbiavimo galimybes", – teigia žemės ūkio ministras Surplys.

  Vizito metu didelis dėmesys skirtas Izraelio pieno sektoriui. Delegacija iš Lietuvos aplankė didžiausią karvių fermą, kurioje susipažino su modernių technologijų pritaikymu žemės ūkyje,  o vienoje didžiausių pieno perdirbimo įmonių bei susitikime su Izraelio Pieno tarybos nariais diskutuota apie Izraelio žemės ūkio bei pieno sektoriaus politiką ir jos formavimą.

  Apskrito stalo diskusijoje Izraelio Prekybos rūmuose Lietuvos maisto pramonės verslo atstovai išreiškė didžiulį susidomėjimą platesniu Izraelio rinkos atvėrimu bei pristatė savo pajėgumus ir galimybes tiekti aukščiausios kokybės maisto produktus Izraelio vartotojams.

  "Neabejojama, kad Lietuvos maisto pramonės verslo atstovų dėmesys augančiai Izraelio maisto produktų vartojimo rinkai tik didės, o sustiprinti bendradarbiavimo ryšiai nuties kelią lietuviškų maisto produktų atsiradimui Izraelio rinkoje", — rašoma pranešime.

  Svarbiausios temos