21:30 2019 Kovo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1354
 • RUB73.0040
  Kontrabandinės cigaretės, arcyvinė nuotrauka

  Vietoj oro pagalvės – kontrabandinės cigaretės

  © Photo: LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  26 0 0

  Automobilio atsarginiame rate, keleivio oro pagalvės vietoje ir kuro bake įrengtose slėptuvėse pareigūnai rado dar ir 1170 pakelių paslėptų cigarečių "Compliment Super Slims" ir "Denim", kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 4 tūkst. eurų

  VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Kybartų kelio poste muitinės pareigūnams įkliuvo mūsų šalies pilietis, bandęs iš Rusijos į Lietuvą lengvuoju automobiliu "Volkswagen Passat" atgabenti nelegalių rūkalų už beveik 4 tūkst. eurų, praneša Muitinės spaudos tarnyba.

  Apie 9:00 ryto į Kybartų kelio postą automobiliu "Volkswagen Passat" atvažiavęs mūsų šalies pilietis, bandydamas suklaidinti muitinės pareigūnus, žodžiu deklaravo gabenantis tik leidžiamą kiekį akcizinių prekių – degalus automobilio kuro bake, 1 l alkoholio ir 2 pakelius cigarečių.

  Tačiau muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams kilo įtarimų, kad automobilyje akcizinių prekių gali būti ir daugiau, todėl jie nutarė transporto priemonę patikrinti detaliau.

  Muitinio tikrinimo metu nustatyta, kad vyriškis gabeno ne tik deklaruotus 2 pakelius cigarečių. Automobilio atsarginiame rate, keleivio oro pagalvės vietoje ir kuro bake įrengtose slėptuvėse pareigūnai rado dar ir 1170 pakelių paslėptų cigarečių "Compliment Super Slims" ir "Denim", kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 4 tūkst. eurų.

  Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilį, o vairuotojui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą jam gresia piniginė bauda nuo 2,7 iki 6 tūkst. eurų, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

  Dar šia tema

  Lietuvoje patvirtintas akcizų rūkalams didinimo planas
  Vilniečio automobilyje pareigūnai rado 2 tūkst pakelių kontrabandinių cigarečių
  Trys lietuviai įkliuvo su 3 tūkst pakelių cigarečių
  Lietuvis ir baltarusis kontrabandai slėpti panaudojo svetimos sodybos lauko tualetą
  Tegai:
  Kybartų kelio postas, cigarečių kontrabanda

  Svarbiausios temos