18:55 2019 Kovo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1358
 • RUB73.1062
  geležinkeliai

  "Lietuvos geležinkeliai" plečia partnerių ratą Lenkijoje

  CC0 / pixabay
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  14 0 0

  "Lietuvos geležinkeliai" pasirašė krovinių vežimo sutartis su ekspedijavimo ir logistikos įmone "Polfrost Global Logistics" bei su geležinkelio ir įvairių rūšių krovinių ekspedijavimo įmone "Forwardis"

  VILNIUS, lapkričio 12 – Sputnik. Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" pasirašė krovinių vežimo sutartis su vienomis didžiausių logistikos bendrovių Lenkijoje, praneša įmonės spaudos tarnyba.

  "Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos vadovas Egidijus Lazauskas šią savaitę Lenkijoje vykusioje parodoje "TransPoland" pasirašė krovinių vežimo sutartis su viena didžiausių ekspedijavimo ir logistikos įmonių "Polfrost Global Logistics" bei su geležinkelio ir įvairiarūšių krovinių ekspedijavimo įmone "Forwardis".

  Pasak "Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos vadovo, "Lietuvos geležinkeliai" siekia didinti konteinerių ir puspriekabių vežimus Vakarų kryptimi. Taip pat vertinamos galimybės gabenti statybines medžiagas, buitinę techniką, medieną.

  "Tikimės, kad pasirašytos sutartys leis didinti mūsų konkurencingumą Europoje ir galėsime savo klientams pasiūlyti naujų paslaugų. Sutartys numato bendradarbiavimą visų tipų krovinių pervežimuose. Taip pat matome galimybių bendradarbiauti vystant "Rail Baltica" koridorių, plėtojant "Amber Train" projektą", – sakė Lazauskas.

  Vizito Lenkijoje metu E. Lazauskas taip pat dalyvavo Lenkijos geležinkelių kongrese, kur diskutavo apie tarptautinių geležinkelio krovinių pervežimų potencialą.

  Lenkijos kryptimi šiais metais "Lietuvos geležinkeliai" pervežė 12 proc. daugiau krovinių nei pernai.

  Per devynis šių metų mėnesius bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" gabeno 41,6 mln. tonų krovinių – 8,5 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisiais. Taip pat, 8,4 proc. didėjo ir keleivių skaičius – nuo 3,536 mln. iki 3,832 mln. Šių metų sausio-rugsėjo mėnesiais "Lietuvos geležinkeliai" gavo 338,7 mln. eurų pajamų.

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" užsiims krovinių pervežimais į Hamburgą
  Lietuvos ir Lenkijos geležinkeliai tariasi dėl greičio didinimo galimybių
  "Lietuvos geležinkeliai" savo veikloje taikys išmaniąsias technologijas
  Tegai:
  Lenkija, Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos