15:10 2019 Liepos 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1216
 • RUB70.6478
  Barclays, archyvinė nuotrauka

  Šimtai lietuvių neteks darbo dėl "Barclays" veiklos sustabdymo

  © Depositphotos/ Vejaa
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  26 0 0

  "Barclays" informuoja, kad dalį darbuotojų, apie 460 darbo vietų, ketina perkelti į HCL technologijų centrą Lietuvoje

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. "Barclays" praneša apie veiklos Lietuvoje stabdymą ir bendradarbiavimo su technologijų bendrove "HCL Technologies" (HCL) plėtrą, pranešė LRT.

  Dalį darbuotojų, apie 460 darbo vietų, "Barclays" ketina perkelti į HCL technologijų centrą Lietuvoje. Apie 260 darbuotojų neteks darbo.

  Dar apie 80 darbo vietų yra laikinai suspenduotos. Iš viso, remiantis rekvizitai.lt informacija, "Barclays" atstovybėje Lietuvoje dirba 800 darbuotojų. Atleidžiamiems darbuotojams bus pasiūlytos išeitinės kompensacijos, skelbia bendrovė.

  "Esame dėkingi Lietuvai už svetingumą, talentingus specialistus bei puikiai išplėtotą infrastruktūrą. Tikime, kad kartu nuveikėme labai daug tiek verslo kūrimo, tiek šalies garsinimo prasme. Užtikrinu, kad visada buvome ir būsime Lietuvos ambasadoriai pasaulyje bei rekomenduosime šalį savo partneriams ir užsienio investuotojams", — teigė "Barclays" operacijų centro Lietuvoje vadovas Mariano Andrade Gonzalezas.

  Sutartis tarp HCL ir "Barclays" dar nėra galutinai užbaigta, kadangi laukiama priežiūros institucijų pranešimo, tačiau bendrovės tikisi užbaigti sandorį per pirmąjį 2019 metų ketvirtį, rašoma bendrovės pranešime.

  "Barclays" atstovybė Lietuvoje buvo įkurta 2009 metais.

  Dar šia tema

  "Danske Bank" pinigų plovimo istorijoje dalyvavo ir Lietuva
  Seime manoma, kad SEB arba "Swedbank" gali būti parduotas
  Švedų bankai lauk iš Lietuvos?
  Lietuva įsidrąsino ir ketina kariauti su Švedijos bankais

  Svarbiausios temos