07:53 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  82

  Jau 2019 metų sausį planuojama pradėti darbuotojų priėmimą

  VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. "Moody's" pasirinko Vilnių savo naujausiam biurui Europoje steigti, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

  Bendrovė siūlo įvairias paslaugas, kaip antai: kreditingumo vertinimą, tyrimus, priemones ir analizę, kuriomis prisideda prie skaidrių ir integruotų finansų rinkų. "Moody's" atstovai tikisi, kad naujasis biuras per ateinančius kelerius metus augs, ir Vilnių pasirinko iš keleto kitų Europos miestų.

  "Po ilgų ir išsamių svarstymų pasirinkome Vilnių, nes jame gausu išsilavinusių ir užsienio kalbomis kalbančių puikių specialistų, čia yra gerai išvystyta IT infrastruktūra ir verslui palanki aplinka", — teigia žmogiškųjų išteklių viceprezidentas Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regionui Duncan Neilson.

  Anot jo, įvertinus bendrovės tikslus priimti į darbą įvairios kvalifikacijos specialistus ir toliau tobulinti automatizavimo ir kibernetinio saugumo gebėjimus, Lietuvos pasirinkimas naujajam biurui ES buvo logiškas verslo sprendimas.

  Šis projektas aprėpia platų funkcijų spektrą, įskaitant kreditingumo vertinimą, tyrimus, finansus, žmogiškųjų išteklių valdymą, kibernetinį saugumą ir informacines technologijas. "Moody's" tikisi į žemesnio lygio pareigas priimti specialistus, neseniai baigusius mokslus, o į aukštesnes pareigas galės pretenduoti patyrę kandidatai.

  "Lietuvos paslaugų centrų industrija tokio investicinio projekto, kokį planuoja įgyvendinti "Moody's", visais parametrais — funkcijų sudėtingumo ir planuojamos plėtros — neturėjo jau kelerius metus. Jo atvedimas šalies paslaugų centrų industrijai svarbus taip pat, kaip gamybos sektoriui pernai Lietuvoje kurtis nusprendę didieji automobilių komponentų gamintojai — tai industriją stumtels į dar aukštesnį lygmenį ir padės Lietuvai tapti šios industrijos centru Vidurio ir Rytų Europoje", — teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

  Duncan Neilson teigia, kad per atrankos procesą jam didelį įspūdį paliko "Investuok Lietuvoje" įsipareigojimo, bendradarbiavimo ir paramos lygis.

  Dar šia tema

  Videofaktas: Skvernelis lankėsi UAB "Dovista" gamyklos atidaryme Marijampolėje
  Tegai:
  Moody’s, Vilnius, investicijos

  Svarbiausios temos