01:59 2019 Liepos 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.4625
  Produktai prekybos centre, archyvinė nuotrauka.

  Viešai skelbiamos produktų kainos skiriasi nuo kainų parduotuvėse

  CC0 / pixabay
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  53 0 0

  Pirkėjai kainų lygintojus užvertė skundais, kad parduotuvėse produktai brangesni, nei skelbiama

  VILNIUS, sausio 5 — Sputnik. Vyriausybei paskelbus karą aukštoms kainoms, portale skelbiamos 20 labiausiai vartojamų produktų kainos penkiuose mažmeninės prekybos tinkluose, rašo LRT.

  Prekybininkai teigia, kad tinklalapyje kainos didesnės nei prekybos centruose. Pirkėjai kainų lygintojus užvertė skundais, kad parduotuvėse produktai brangesni, nei skelbiama.   

  Parduotuvės "Norfa" atstovas spaudai Darius Ryliškis teigia, jog iš 20 skelbiamų produktų kainų net aštuonių nesutapo su prekybos centro kainomis. 

  "Būtų gerai, kad tos kainos būtų skelbiamos tikros, o ne išgalvotos. Tame puslapyje paskelbtos kainos yra gerokai aukštesnės negu yra iš tiesų. Yra klausimų dėl metodologijos tokių kainų skelbimo, nes skelbikai neskelbia nei gamintojo, nei maistinės vertės produkto, nei kokybės. Produktų kainos skelbiamos kaip vidutinė ligonių temperatūra ligoninėse", — juokavo jis.

  Prekybos tinklo "Rimi" atstovė taip pat teigia, kad aptikta kainų neatitikimų. 

  Tinklalapio rengėjai sako sulaukiantys pirkėjų skundų, kad, kitaip nei teigia prekybininkai, parduotuvėse kainos didesnės, nei skelbiama tinklalapyje. Ypač skiriasi pieno kainos.

  Tinklalapyje lyginamos penkių prekybos centrų 20 labiausiai vartojamų produktų. Tikslas — paskatinti sumažinti kainas. Tačiau pirkėjai to nesitiki.

  Manoma, kad pažvelgę į didesnes konkurentų kainas kai kurie pardavėjai jas gali pakelti ir savo prekybos vietose.

  Dar šia tema

  Lietuvos bankas: kylantys atlyginimai toliau lenks kainas
  Viešai skelbiama, kiek kainuoja maisto produktai prekybos tinkluose
  Tegai:
  parduotuvės, kainos

  Svarbiausios temos