23:53 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  147

  Anksčiau atitinkamų prašymų apdorojimas Lietuvoje trukdavo savaitę

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Bendrovė "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) patobulino procedūras, reikalingas, kad prijungtų namą prie elektros tinklo, praneša Lietuvos valstybinės energetikos įmonių grupės "Lietuvos energija" spaudos tarnyba.

  "ESO sistemos iškart sugeneruoja užsakymą su galimybe mokėti. <...> klientui nebereikia laukti iki savaitės, kad gautų atsakymą dėl paslaugos kainos ir terminų — jis akimirksniu viską sužino savo kompiuterio ekrane ir iš karto gali sumokėti", — sakoma pranešime.

  Be to, nebereikia pateikti papildomų dokumentų, tokių kaip sklypo planas ar registrų centro išrašas, nes šių dokumentų patikra vyks automatiškai sistemose.

  Pasak ESO Paslaugų tarnybos vadovo Renaldo Radvilos, įdiegus pokyčius klientams kainos nesikeis. Pažymima, kad klientai nuotoliniu būdu galės ne tik įsivesti elektrą, bet ir pasididinti jos galią. Gyventojai ją galės didinti iki 50 kW, o verslas — iki 150 kW.

  Šiuo metu ESO inicijuoja tolesnius pokyčius, kad vienu prisėdimu prie kompiuterio galima būtų prisijungti ne tik elektrą, bet ir dujas.

  Dar šia tema

  Ekspertas: Baltijos šalys praktiškai neturi kitų dujų tiekėjų, išskyrus Rusiją
  Elektra Lietuvoje pigo trečią savaitę iš eilės
  Lietuvoje sumažėjo elektros energijos ir dujų vagysčių
  Kolos AE: kaip įrengta pirmoji atominė elektrinė už poliarinio rato

  Svarbiausios temos