01:36 2019 Rugsėjo 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1096
 • RUB71.2243
  Degalinė Stateta Vilniuje

  "Pricer" pranešė, kaip Lietuvoje vasarį svyravo degalų kainos

  © Depositphotos/ Bokstaz
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  36 0 0

  Analitikos portalas rado pigiausią degalinių tinklą respublikoje

  VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Lietuvoje stabilizavosi degalų kainos, praneša portalas Pricer.lt.

  Portalo atlikta analizė rodo, kad vasarį pigiausias A95 benzinas Vilniuje ir Kaune buvo degalinėse "Jozita", kur litras benzino kainavo 1,04 euro, o brangiausias — degalinėse "Circle K", kur litras benzino kainavo 1,15 euro.

  Automobilio bako pripildymas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Per mėnesį degalinėse "Jozita" kaina padidėjo 0,97 procento, degalinėse "Circle K" benzino kaina sumažėjo 1,7 procento. Per mėnesį benzino kainas labiausiai sumažino degalinė "Neste" — 6,04 procento.

  Dyzelinas pigiausiai kainavo taip pat degalinėse "Jozita", kur litro kaina siekė 1,04 euro, o brangiausias dyzelinas buvo parduodamas degalinėse "Circle K", kur litras kainavo 1,15 euro. Per mėnesį dyzelino kainas labiausiai sumažino degalinė "Neste" — 6,04 procento.

  "Pricer.lt" duomenimis, mažiausia automobilinių dujų kaina buvo užfiksuota degalinėse "Jozita" — 0,45 euro, kitose degalinėse ("Stateta", "Viada", "Skulas" ir "Orlen") buvo užfiksuotos vienodos dujų kainos — 0,49 euro.

  Tuo pat metu didmeninės kuro kainos nuo vasario 13 dienos padidėjo. Didmeninė A95 benzino kaina vienkartiniams sandoriams pakilo 1,6 procento iki 1,005 euro už litrą, palyginti su sausio mėnesiu, o didmeninė dyzelinio kuro kaina vienkartiniams sandoriams pakilo iki 1,01 euro už litrą dyzelino.

  Dar šia tema

  Lietuvos degalinėse pasikeitė degalų ženklinimas
  Dėl "dyzelinio skandalo" "Audi" atšauks beveik 64 tūkst automobilių
  Tegai:
  degalų kainos, Lietuva, degalinė

  Svarbiausios temos