03:18 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  40

  "Lietuvos geležinkeliai" ir "LINEKA" plėtos įvairiarūšių krovinių projektus Baltijos šalyse ir Lenkijoje, skatins krovinių vežimus tarp terminalų Lietuvoje ir Vidurio Europoje, vystys kombinuotą krovinių vežimą

  VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Didžiausia Baltijos šalyse geležinkelių įmonių grupė "Lietuvos geležinkeliai" ir Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "LINEKA" sutarė kartu plėtoti įvairiarūšių krovinių pervežimo projektus Lietuvoje ir Vidurio Europoje, praneša įmonės spaudos tarnyba.

  Tai numatantį ketinimų protokolą pasirašė "Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos direktorius vadovas Egidijus Lazauskas ir "LINEKOS" prezidentas Arūnas Bertašius.

  "Lietuvos geležinkeliai" ir "LINEKA" plėtos įvairiarūšių krovinių projektus Baltijos šalyse ir Lenkijoje, skatins krovinių vežimus tarp terminalų Lietuvoje ir Vidurio Europoje, vystys kombinuotą krovinių vežimą. Taip pat bus siekiama formuoti krovinių srautus "Rail Baltica" vėže Šiaurės–Pietų ir Rytų-Vakarų kryptimis.

  "Siekiame didinti įvairiarūšių terminalų krovos apimtis, vežant konteinerius ar puspriekabes geležinkelių transportu. Tikimės, jog bendradarbiavimas su "LINEKA" atvers naujų mobilumo galimybių verslui rinktis greitą, efektyvų ir aplinkai draugišką krovinių pervežimo būdą", — sakė Lazauskas.

  "Lineka" yra pagrindinė Lietuvos asociacija, vienijanti krovinių ekspedijavimo, logistikos bei su šiuo verslu susijusių paslaugų įmones. Asociacijai priklauso 60 sektoriaus bendrovių ir organizacijų.

  Šiuo metu "Lietuvos geležinkeliai" valdo du modernius įvairiarūšių konteinerių krovos terminalus Vilniuje ir Kaune, o bendrovės konteinerių pervežimų geografija apima Lietuvos, Europos ir Azijos rinkas.

  Lietuvos geležinkeliai
  © Sputnik
  Lietuvos geležinkeliai

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" steigia naują įmonę — "LG Keleiviams"
  Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" stiprina valdybą
  "Lietuvos geležinkeliai" perleis krovinių vežimą dukterinei bendrovei "LG CARGO"
  Tegai:
  Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos