19:56 2019 Rugsėjo 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1026
 • RUB70.7241
  Šprotai, archyvinė nuotrauka

  Estijos politikas ragina atšaukti sankcijas po to, kai Rusijoje sudeginti šprotai

  © Sputnik / Игорь Чуприн
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  88 0 0

  Praėjusią savaitę Sankt Peterburgo, Leningrado ir Pskovo regionų "Rosselchoznadzor" valdyba pranešė, kad sunaikinta daugiau nei 70 tonų iš Estijos atgabentos žuvies

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Buvęs Talino meras Edgaras Savisaaras paragino Estijos prezidentę Kersti Kaljulaid aptarti su Vladimiru Putinu galimybę atšaukti sankcijas Maskvai ir atsakomąsias priemones po to, kai Rusijoje buvo sudegintos 72 tonos estiškų šprotų, praneša RIA Novosti.

  Praėjusią savaitę Sankt Peterburgo, Leningrado ir Pskovo regionų "Rosselchoznadzor" valdyba pranešė, kad sunaikinta daugiau nei 70 tonų iš Estijos atgabentos žuvies.

  "Neseniai perskaičiau, kad Rusijoje sudegintos 72 tonos Ivangorodo muitinėje konfiskuotų šprotų iš Estijos. Tai truko tris mėnesius. Gaila mūsų žvejų. Galbūt jau gana šių sankcijų ir atsakomųjų priemonių. Štai ir tema, kurią galėtų aptarti Kaljulaid su Putinu", — parašė politikas Facebook paskyroje.

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas trečiadienį pranešė, kad Rusija gavo Estijos prašymą surengti abiejų šalių vadovų susitikimą ir rengiasi deryboms. Anksčiau pranešta, kad Kaljulaid atvyksta į Maskvą balandžio 18 dieną į čia vyksiantį restauruoto istorinio Estijos ambasados ​​pastato atidarymą.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba

  Dar šia tema

  Baltijos šprotų gamintojai "smaugia" vienas kitą
  Rusija leido šprotų tiekimą iš Latvijos ir Estijos
  Tegai:
  Rosselchoznadzor, žuvis

  Svarbiausios temos